Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a hőm magas émelygek menzi...

Ha a hőm magas émelygek menzi előtt 4 nappal lehet megfogant a bébi?

Figyelt kérdés
Augusztus 19.én volt az avum 24napos menzim 19.én,20.án voltunk együtt férjemmel.Menzim most 30.án esedékes a beágyazodás a menszesz napjára esik elméletileg,de a testhőmérségletem nem esik még lefelé még mindig 36.6,37.1,lehet sikerült végre?Irjatok légyszi.

#baba #család terhesség
2014. aug. 26. 19:19
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
29 vagy?Még adhat a jó Isten ,hiszen még fiatal vagy hármat is.Anyukám 38éves volt, mikor a húgomat szűlte, 8hónap próbálkozás után terhes is lett,köztem és a húgom közt 18év van ,gyermekem lehetne.:}}
2014. szept. 6. 18:33
 22/47 A kérdező kommentje:
Bocsi!!Köszönöm szépen hogy szorítol nekem, én is szorítok neked.Én azt kívánom, a Jó Isten ajándékozzon meg annyi gyermekkel, amennyit csak szeretnél.Majd írok.
2014. szept. 6. 19:01
 23/47 anonim ***** válasza:
:) koszi es varom az uzeneted!
2014. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Veled mi újság ?Te hogy érzed magad?Vannak valami jelek?Nekem nem megy a nagy vécé,eddig meg a hasam ment:}Sokat szédülök,folyik a nyálam a csokitortáért,és sehol nem láttam,az émelygés is meg van,álandóan éhség érzet.Ennem kell, mert remegek ha nem eszem.Hetedikén reggel, olyan hasi görcsel keltem lábamra nem bírtam állni.Mitől lehetett nem tudom,hüvelyfolyásom bő víztiszta.Irjál, te hogy érzed magad?:}:}
2014. szept. 8. 14:58
 25/47 anonim ***** válasza:
erdekes hogy neked is most van vizes folyasod. En mikor hazaertem a boltbol olyan folyasom volt hogy a tisztasagi betet szetazott (egy-ket csepp verrel volt) es meg a bugyim is tiszta viz volt.Fogalmam sincs hogy ez mi de ilyet en meg nem lattam. Meg elsö terhessegemnel sem tapasztaltam ilyet. Azon kivül a mellem faj erintesre. Neha emelygek, de mas semmi.Nem tudom hogy terhes lehetek-e de azert egy ici-pici remenyem meg van ra. :) hiszen 3napos volt a "menszim" 2nap pötty, 3.nap enyhe es ma meg vizes, bö folyas. Höm magas meg mindig :) szoval varok en is. Te mikor fogsz csinalni tesztet?
2014. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy írtál olyan boldog vagyok.:}Neked is az a bő víztiszta folyás.Melleim nekem is leszakadnak.Lehet hogy mégis kisbabánk lesz?:}Adja Isten!!!Ajándékozzon meg bennünket.Tesztel még várok,11.én csinálok.De olyan sok téves eredményt olvastam felőle.Azt hogy 8hetes terhességet nem mutat ki.Mert a kismama vizelete közömbösíti a HCG .
2014. szept. 8. 15:28
 27/47 A kérdező kommentje:
A hőm 36.8 reménykedek én is .Tudod nekem a hőmérsékletem csak 35.3,35.7 között volt mindig.Én kicsit sűrű vérű vagyok gyermekkorom óta policitémiás .Ezért gondoltam ,hogy terhes vagyok, testhőm volt a legfurcsább.Nem is a jelek, azok utána jöttek.
2014. szept. 8. 15:44
 28/47 A kérdező kommentje:
Nevem Erika,én 46.éves vagyok.
2014. szept. 8. 16:11
 29/47 anonim ***** válasza:
:) akkor remenykedjünk együtt hatha vegre sikerült :) en Julia vagyok 29 eves. Kivancsi leszek mi lesz velünk. Föleg a te tesztedre leszek nagyon kivancsi. Valahogy jobban elhiszem hogy valaki mas terhes minthogy en az lennek ugyhogy nagyon varom a tesztedet. Amugy elvileg ha most csinalnal tesztet az is halvanyan vagy idön tul mutatna valamit. En mar tükön ülök helyetted is :)
2014. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy nem nézel öregnek!Öreg az országút nem én! Nekem három gyermekem van 2 fiú és egy lány,a lányom 15éves Ivett,a fiuk 24,21évesek.Én ha gyereket akartam,mert az egy áldás , mindig lett ,Istent kértem áldjon meg. Második házasságom és ugy döntöttünk hogy legyen egy közös is. .Nagyon boldog vagyok vele,tele van szeretettel imádja a gyerekeimet.Szerintem ez mindennél fontosabb!Egy ilyen embernek érdemes szülni!Nekem mind három terhességemmel megvolt a menzim mig meg nem mozdult,csak a mellem nőtt egyből arról vettem észre.A lányom meg egy mióma volt,gondolhatod hogy mentem ultrahangra, sírva .És már 8hetes terhes voltam az ultrahang szerint.-Tudtam hogy baba, mert a mellemhez nem lehetett hozzá érni, ugy mint neked.:}:}
2014. szept. 8. 19:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!