Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a hőm magas émelygek menzi...

Ha a hőm magas émelygek menzi előtt 4 nappal lehet megfogant a bébi?

Figyelt kérdés
Augusztus 19.én volt az avum 24napos menzim 19.én,20.án voltunk együtt férjemmel.Menzim most 30.án esedékes a beágyazodás a menszesz napjára esik elméletileg,de a testhőmérségletem nem esik még lefelé még mindig 36.6,37.1,lehet sikerült végre?Irjatok légyszi.

#baba #család terhesség
2014. aug. 26. 19:19
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok.A menszim 31.en elmult mintha nem is lett volna.Köldökömnél egy ujnyira lefelé nyilalás ,hányinger,fejfájás.De a hőm 36.2 nem megy feljebb, nem értem.Melleim duzzattak két és félnap menszi.Volt már igy valaki?Irjatok milehet a probléma légyszi
2014. szept. 1. 12:48
 12/47 anonim ***** válasza:
Valoszinű hogy nem sikerült beàgyazódnia a picinek es így elment.Lehet túl közel volt már a beàgyazódás és a menszesz és így nem sikerült.De ha úgy érzed hogy még mindig azok a tünetek vannak akkor egy-két nap múlva csinalj egy tesztet mert akár az is előfordulhat hogy csak emlékezett a szervezeted az esedékes menszeszre és csak ezért véreztél és attól még lehetsz terhes.De próbálj meg megnyugodni és ne stresszelj rá a dolgokra és csak pozitívan! Szurkolok! :)
2014. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
na mi ujsag? van valami valtozas?
2014. szept. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Szia köszi hogy írtál.Reménykedem ,hogy nem ment el a baba,mellbimbóm növekedik reggeli hányínger az megvan ,de nem hányok csak van, a hőm 36.6,36.8 reggel.Tegnap még volt de csak pici sötétbarna szinte fekete folyásom egyszer.Tesztet holnap veszek,majd megírom mi lett az eredmény jó:}
2014. szept. 3. 09:58
 15/47 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én teszt nélkül is megmondom az eredményt...
2014. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
na sikerült?? mi ujsag veled azota? irj
2014. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
A teszt negatív lett,vettem x-epilt,HCG-line kazettást,a kazettáson átlátszott a második csík, de el is tűnt,száradás után nem maradt meg.A melleim leszakadnak mi a véleményed?Elvagyok keseredve,várjak még és ismételjem meg X-epilt 1hét múlva?
2014. szept. 6. 13:29
 18/47 anonim ***** válasza:
Szia! elvileg meg csak aktus utan 17-18 nappal vagy. Azt mondjak az okosok hogy a beagyazodas vege 14 nap. Vagyis kb 3-4 nappal lehetsz azutan. De attol meg hogy az aktus ekkor volt az meg nem azt jelenti hogy meg is fogant pont akkor. Lehet hogy az ovud mondjuk 2nappal az utan volt es akkor foganhatott meg. Vagyis kb 15-16 nap körül is jarhatsz ami azt jelentene hogy mondjuk a beagyazodas utan 2-3 nappal lehetsz vagyis meg nem feltetlenül kell hogy kimutassa a teszt, föleg ha esetleg nem annyit termel a szervezeted. Nekem mikor elöször terhes voltam menszesz elmaradasa utani 10. napon teszteltem elöször es kidobtam mert nem volt semmi rajta. Majd kivancsisagbol a kivettem a kukabol es lattunk valami halvany csikot rajta. Es terhes voltam. En azt mondom hogy varj vagy 2-3 napot biztosan hogy kimutathassa a teszt. Ha most te is ugy lennel mint en voltam akkor pontosan 9.-en kene csinalnod egy nagyon halvany tesztet.. :) szoval meg van remeny. Bizakodj csak ne csalodj ha esetleg megsem az lenne de en szoritok neked!! :)
2014. szept. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál, és igazad van.Majd akkor csinálok 11.én ,még rászánok plússz 2napot,hogy biztos legyen.Neked hány gyermeked van?Mert olyan tapasztalt vagy,együtt érző, nagyon aranyos :}}Ha engem a jó Isten megajándékoz gyermekkel, megírom neked, mióta próbálkozunk és hány éves vagyok.- Csodálkozni fogsz:}
2014. szept. 6. 17:52
 20/47 anonim ***** válasza:
En 29eves vagyok es meg csak 1gyermekünk van.egyszer voltam tudtom szerint meg terhes de sajnos elment.Persze hogy együtt érző vagyok hiszen én is hasonló helyzetben vagyok,voltam többször is. :) szorítok neked es varom a valaszodat!
2014. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!