Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki lett terhes megszakításos...

Ki lett terhes megszakításos "védekezéssel"?

Figyelt kérdés
2 éve védekezünk így,eddig gyógyszert szedtem.Azért választottuk ezt a módszert mert ha jön a baba nem gond.Nemsokára ezt a "védekezést" is elhagyjuk mert majd szeretnénk babát.Érdekelne hogy hány anyuka lett így babás!?
2010. jan. 12. 16:08
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is ebben a cipőben járok mint ti.

eddig egyszer sem estem teherbe így, csak élesbe.mégis most reménykedek:)kicsit korai lenne még csak egy éves múlt a kislányom ,de én örülnék,hát Apa nem tudom mit szólna hozzá.

2010. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:

Üdv neked is :)

Ti szoktátok vezetni a hőtöket, hogy mikor van peteérésetek?


Sz

2010. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
Én a3. babánkkal megszakítással lettem várandós. Elsőre jött össze, bár nem terveztük, mert a legkisebb még csak 9 hós volt és szopott. Sok sikert mindenkinek! Nekem is drukkoljatok, mi a jövő hónapban kezdjük ismét a baba projektet, mert a 3. babánk sajnos nem születhetett meg. Nagyon vágyom még egyszer a nagy pocakra és a pici baba illatára.
2010. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

Én az vagyok akinek késik.

G

2010. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

Én most nézem a hőmet,én most tudom pontosan h a peteérés napján vagy előtte egy nappal voltunk együtt.A hétre nem várom.de már annyira kezdem beleélni magam,h félek a csalódástól.a hőm fent van még.

H

2010. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

Én is szoktam mérni a hőmet a cikluson :)

Ha fenntvan a hőd és holnap is fennt lesz, akkor az jót jelent :)

2010. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
21:17 és a 21:46-os vagyok.nem csinálunk egy fórumot valahol csajok?ahol nyugodtan dumcsizhatnánk és szoríthatnánk egymásnak?
2010. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

ezért kérdeztem hogy szoktátok-e mérni a hőtöket, mert a ciklus.hu-n lehetne egy fórum ahol be is tudjuk linkelni a görbénket :)

Mit szóltok?

Sz

2010. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

Én benne vagyok!

H

2010. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

Bocsi,tegnap már nem tudtam válaszolni.

Szoktam hőmérőzni és a fórumban én is benne lennék.


21:17- szerintem nyugodtan bevállalhatjátok már a babát :)

A tesóim között 1,5 év van és semmi gond nem volt.

2010. jan. 13. 09:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!