Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki lett terhes megszakításos...

Ki lett terhes megszakításos "védekezéssel"?

Figyelt kérdés
2 éve védekezünk így,eddig gyógyszert szedtem.Azért választottuk ezt a módszert mert ha jön a baba nem gond.Nemsokára ezt a "védekezést" is elhagyjuk mert majd szeretnénk babát.Érdekelne hogy hány anyuka lett így babás!?
2010. jan. 12. 16:08
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, hogy én is írok, én nem lettem terhes, de már lassan egy éve így védekezünk és még nekünk sem jött össze. Mi is lassan elhagyjuk ezt is. :D
2010. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát én így lettem babás. Első alkalomkor terhes lettem.
2010. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 2 éve ezzel "védekezünk",de nem lettem terhes.
2010. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:

szió!

jó h kiirtad a kérdést. MI 1 éve "VÉDEKEZÜNK" így, de eddig nem jött össze a babó :(.

De 1 év múlva mi is elhagyjuk ezt a dolgot, és élesben fog menni a dolog.

Úgy látom h sokan lettek így babásak körülöttem, csak minket kerül el a babásodás :(

2010. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
mi is ezzel védekeztünk, több évig nem estem teherbe, megbízható volt, aztán most mégis. nem tervezett baba, legalábbis nem ilyen korán. az előző alig 1 éves lesz, ha megszületik. szóval óvatosan. (mármint ha tényleg védekezni akartok ezzel a módszerrel.)
2010. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

Kedves Első!Semmi baj :D nyugodtan írhat bárki akinek véleménye van a kérdéssel kapcsolatban.

Igazából azért is tettem fel ezt a kérdést,mert sokan "védekeznek" ezzel a módszerrel és nem hiszik el hogy ez kockázatos annak aki nem szeretne babás maradni.Ezért úgy gondoltam hogyha élő példával találkoznak akkor óvatosabbak lesznek.

2010. jan. 12. 18:33
 7/52 A kérdező kommentje:

Igazából ha rajtam múlna én már most bevállalnék egy picit,de a párom még úgy gondolja hogy várnunk kéne vele még legalább 1 évet.De ha most besikerülne azért ő is örülne neki :)

17:39 látom nálatok is hasonló a helyzet.A válaszodból azt vettem le hogy te is szeretnél már egy pocaklakót :D

2010. jan. 12. 18:41
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

jól látod ;)

Nálunk pontosan ugyan az a szitu mint nálatok :)

Az én párom is bevállalná a picit ha sikerülne, de 1 évet még mindenképp várnunk kell- legalábbis a terv szerint.

De olyan jó lenne ha a picur keresztülhúzná a tervet, és most érkezne ebben az évben :)

2010. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mi április, májust tűztük ki célul. Igazából csak az tart vissza, hogy már fél éve nem találok munkát... :(((( De már nagyon szeretnék babát. (24 évesek vagyunk) Ti?
2010. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
ha tőlem kérdezted, én 22 vagyok a párom 25.
2010. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!