Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy is van ez a megszakításos...

Hogy is van ez a megszakításos védekezéssel?

Figyelt kérdés
Tudom, ezer kérdés volt már ebben a témakörben. Viszont a válaszokat elolvasva, meg a neten utánanézve, viszont egyszer azt olvasom, hogy az előváladék tartalmaz spermiumot, máshol viszont azt, hogy az előváladék csak tisztító szerepet tölt be, és nincs benne spermium, kivéve, ha az előző aktusból maradt vissza.
2009. nov. 22. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Teljesen mindegy tartalmaz e!Ne kockáztass...inkább védekezz normális ember módjára!Vagy kössetek görcsöt a fiú kukkancsára! :DDD
2009. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdezem, mert kockáztatni akarok, csak ez egy ellentétes info. És gondoltam rákérdezek. :)
2009. nov. 22. 12:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az orvosok szerint tartalmaz
2009. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előváladékkal kapcsolatban igaz amit olvastál. A megszakítás legnagyobb veszélye szerintem nem az előváladék, hanem az, hogy még sem sikerül a férfinak időben kiszállni. Ráadásul a férfi nem igazán tud a nőre figyelni mert arra kell koncentrálnia, hogy időben kiszálljon, közben a nő pedig attól retteg, hogy mi lesz ha nem sikerül időben kiszállni. Szóval ez nem védekezés, hanem játék a tűzzel, sokáig szerencséd lehet, de egyszer majd nem lesz.
2009. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De valószínűleg kell tartalmaznia, mert van egy ismerősöm, akik úgy csinálták, hogy az elején gumi nélkül, aztán felhúzták a gumit, és úgy végig, egyszer csak terhes lett.


De akkor miért lehet olyat olvasni, hogy nem tartalmaz???

2009. nov. 22. 12:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Valószinűleg tartalmazhat, de egyénenként változó lehet.

Mi is csak a végefelé húztunk gumit több évig és bevált, nem estem teherbe.

2009. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi már 7 hónapja védekezünk így a párommal és eddig nem estem teherbe. Viszont ő mindig kiszáll időben ebben biztos vagyok, mert még nem jön semmi akkor amikor kihúzza... De tényleg nem érdemes kockáztatni, ha még nem akartok gyereket. Nálunk nem gond ha jön..
2009. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha nem gond ha jön, akkor miért nem csináljátok élesben?
2009. nov. 22. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!