Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Estt valaki teherbe megszakítá...

Estt valaki teherbe megszakításos védekezéssel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a sógornőm. Elég hülye védekezési módszer.
2011. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gyogyszert szedtem de nem vált be. ezért védezetünk igy.ráadásul peteérésem is ekkor volt.
2011. júl. 13. 13:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha nem baj, hogy becsúszhat a baba, akkor védekezzetek így; hiszen valamennyit csak használ. sokan évekig használják.
2011. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a megszakítás nem védekezés!


most komolyan, hány butus tini kérdést olvasunk itt nap mint nap, miszerint

"a barátom csak félig rakta be"

"nem húzta ki időben"

"csak egy pici csurgott belém"

meg ilyenek... a XXI. században annyi de annyi védekezési lehetőség van megfizethető áron!

2011. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.irattam fel másik gyogyszert,azt még nem lehet szedni.Én anem bánnám azt se ha összejönne.van már ehy 2,5 éves kislányunk.
2011. júl. 13. 13:43
 7/10 anonim ***** válasza:
IGEN. A kolléganőmnek azt mondta a doki, hogy 98% esélye van arra, hogy NEM lehet terhes természetes úton. Megszakításossal védekeztek. A 2% ma már másfél éves.
2011. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jó nekik!

Mi is megszakítással védekeztünk már 3 éve most meg 1 éve babát szeretnénk és semmi:-(

2011. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Szerintem nem rossz ez a védekezési mód! elég biztosra lehet így menni, de annak feltételei vannak. Ilyen a szabályos ciklus, illetve, ha pontosan tudod mikor van a peteérésed! Ha a peteérés előtti és utáni pár napot kihagyod, vagy akkor óvszerrel védekezel szinte kizárt a terhesség!

2011. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teherbe lehet esni, de mi már évek óta így védekezünk, és nagyon bevált. Amikor babát akartunk összejött, 2 éve megint védekezünk, és beválik. Na jó, az is az igazsághoz tartozik, hogy nem esnénk kétségbe, ha teherbe esnék. Akkor biztosan megtartanánk, mert védekezés mellett egy igazi túlélő lenne, aki megérdemelné, hogy éljen.
2011. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!