Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, légyszi leírnátok a...

Csajok, légyszi leírnátok a személyes tapasztalataitokat a clostylbegit tablettáról?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 18:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Hát remélem mellékhatásként hízás nem lesz, mert igy is van rajtam pár kiló felesleg. Sokáig nem szeretném szedni.Remélem minél hamarabb sikerul.Mindenkinek ezt kivánom!

16:27-es válaszoló: gratula a babához és sok szerencsét , egészséget a továbbiakban is!

2010. jan. 8. 21:11
 12/19 A kérdező kommentje:

Bocs, ez lemaradt:

A 14:18-as válaszolónak is sok boldogságot, egészséget kivánok! A tobbieknek kitartást! majdcsak lesz valami

2010. jan. 8. 21:14
 13/19 anonim ***** válasza:

Szia !

Én is szedem a closty-t ez a 4 hónapom. a mensim 2 napjától kell 7 napig 2x1 et majd ha nem jönn meg akkor duphasztont 5 napig3x1. Az első hónapban abszolút nem jött meg a második hónapban másfél napra úgy 34 napos ciklusra a 3 hónapban (ami december volt) meg kellet volna jönnie 6 -án (28napra) nem jött meg azt mondta a doki köv.naptól 5 napig 3x1 duphasztont erre 16.-án este el kezdtem vérezni 17.ére darabos vérzésem volt ami nagyon fájt találtam valamit a mensiben ami mint kiderült embrió volt. Az nap azt mondta a dokim hogy akkor closty újra mert ez elment (fa..a)úgy hogy 18-tól 7 napig 2x1 closty elvileg 12-re nem várom. Hétfőn megyek uh-ra és a doki majd mondja. Ja és amit elfelejtettem a nov. 19-től kellet szednem a merckformin xr750-es gyógyszert amit napi 2x1 kellet szednem. Gondolom ezt hétfőn újra fel írja. Tünetek: Fáj a fejem sürübben mellfeszülés alhasi fájdalom a merckformintól hasmenés hányinger hányás rossz közérzet. De én nem tapasztaltam elvékonyodott méhnyálka hártyát Mondjuk nekem alapban vékony volt és a tüszöim is kicsik azért kaptam a clostyt és a duphasztont a mercformint meg azért írta mert volt cukorbeteg a családban és én se vagyok egy kisdarab. Bocsi a hosszú kortörténetért de így teljes mert nem mindegy mit mire szedsz. Ha úgy vesszük nekem segitett is meg nem is. Most reménykedek hogy össze jött. Sok sikert a babához.

2010. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
én már 1 éve szedem nem minden hónapban hanem minden 2 hónaban. nekem nem sgitett, másik dokit is kelett választani. ő szurit ad nekem na ettől 5 petém lett, méhnyálkahártya is vastag 10mm es. én nem hiztam semmit a clostitól.
2010. jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én július óta szedem, azzal tornáztuk fel az alacsony progeszteronszintemet. 3 hónap alatt folyamatosan emelte az adagomat 2x1 ről indultunk a 4. naptól 5 napig kellett szednem. 3 hónap múlva nagyon szép progeszteron eredmény lett úgyhogy azóta élesben vagyunk, az első hónap nem sikerült, mert sajni pékor csak egyszer sikerült együtt lennünk és az kevés volt, de most jobban jött ki és a napokban tesztelek is hátha.
2010. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

napi 1 e vitamint szedek 200mg-osat a nyálkahártya miatt.

2010. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A 22:47-es válaszolótól kérdezném: a Duphastont miért csak 5 napig kell szedned? Nekem mindig a ciklus második felében kellett elkezdenem szedni (napi 3x1) az alacsony progeszteronszintem miatt, de nem szabadott abbahagynom, csak ha negatív lett a teszt és már kezdett megjönni. Most sikerült a baba, és a 12. hétig folyamatosan kell szednem, mert ennél korábbi megvonása vetélést okozhat! Nézz ezeknek utána, ne hagyd, hogy a következő babával is ez történjen!

Többieknek bocsi az offért!

2010. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. hónapban pozitív tesztem lett a closty hatására, 4 év próbálkozás után.
2010. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
14.04 Gratulálok a babához. Nem tudom hogy éppen miért igy kell szednem nem mondta a doki, de majd hétfőn megkérdezem. Az az igazság hogy most szeretném ha valami más gyogyszert ami hatásosabb. 22.47-es voltam.
2010. jan. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!