Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, légyszi leírnátok a...

Csajok, légyszi leírnátok a személyes tapasztalataitokat a clostylbegit tablettáról?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 18:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 hónapig szedtem, napi 2x1-et, a ciklus 5-9. napjáig. Szép nagy tüszőim lettek, kaptam tüszőrepesztő szurit is, de nem lettem terhes. Azokon a napokon, amikor szedtem a gyógyszert, elég magas volt az alaphőm, 36.8 körül.
2010. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Szia!

Én csak egy havi clostyt kaptam, hogy egy kicsit rásegítsünk a teherbeesésre. A mensi 3. napjától kellett szednem 5 napon keresztül. Az első hónap után megjött, de előtte borzasztóan érzékeny volt a mellem vagy egy héten keresztül. Szinte hozzá se lehetett érni. A mensim pedig csak 3 napig tartott, és kb 3 nappal hamarabb jött meg, mint kellett volna. Most a második hónapban vagyok és késik a mensim 1 hetet. Nincs tünetem, néha húzódik a hasam alja. Van egy negatív tesztem. Holnap újra tesztelek.

2010. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen! Már tobb mint tíz éve gondok vannak a menzeszemmel és peteérésem sincs. Amig szedtem a fogamzásgátlot addig rendesen megjott. De már abbahagytam kb 3 éve mert szeretnénk babát azóta van hogy pár honapig nem jon meg. Még csak négy hónapja probalkozunk de már nem szeretnék várni mert belegondoltam hogy ha eddig se volt peteérésem akkor spontán most se lesz. Ma voltam dokinál és vasárnaptol kezdem szedni, remélem minel elobb sikerul.Nektek is sok sikert kívánok!
2010. jan. 5. 20:31
 4/19 A kérdező kommentje:
Az utolso válaszolonak: azért írd meg hogy mi lett a teszt eredménye. Drukkolok!
2010. jan. 5. 20:33
 5/19 anonim ***** válasza:
Én is szedtem a clostyt.Nekem sajnos nem vált be,elsorvasztotta a nyálkahártyát.Ezt a kifejezést az orvos használta.Én ajánlom mellé a palástfü teát,az E vitamint,és a méhpempöt.
2010. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

2. válaszoló vagyok. A tesztem sajnos negatív lett.

Hétvégén szeretnék újból tesztelni, ha nem jön meg.

2010. jan. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És a palástfu tea mire jó? Én is már kb két éve szeretnék a babát, de 4 honapja volt a lagzink és azóta probálkozunk élesbe. Nem igen szeretnék várni éveket mert már 26 éves leszek azért is irattam fel a tabit. Remélem mindenkinek jobb lesz ez az év. Sok sikert kivánok mindenkinek!
2010. jan. 6. 11:50
 8/19 anonim ***** válasza:
ÉN is szedtem, 3 hónap után megfogant az én kis manókám, aki már 21 hónapos. De híztam 3 hónap alatt 8 kilót. Mondjuk én a Clostilbegit mellett szedtem egy másik gyógyszert is, de most nem tudom a nevét.
2010. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem is össze-vissza jött meg, ezért írta fel a dokim. Nem volt mindig peteérésem, volt, hogy több hónap kimaradt...

A ciklus 5. napjától szedtem, napi 1-et, 5 napon keresztül.

32 napos ciklusokat csinált nekem, a 18. vagy 19. napon volt minidg peteérés. a 3. hónapban sikerült a baba, most is épp itt ficánkol a pocakban. :)

Sok sikert!

19 hetes kismama

2010. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
3 hóhapig szedtem(tavaj január-március) 10 kg-ot híztam, összekuszálta teljesen a ciklusomat, talán most olyan mint volt. 21-32 napos ciklusaim voltak az állandó 26 helyett.
2010. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!