Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ez jó vagy nem? ( hőm)

Most ez jó vagy nem? ( hőm)

Figyelt kérdés

Hallójárat gyulladást állapítottak meg ma nálam


[link]


2010. jan. 5. 16:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem éjjeli pisilés után a hajnali hő korrekt lehet, de hajnali szeretkezés után már tuti nem. :-) Akkor az a nap kimarad. Ha mégis megméred, és úgy írod be a ciklus.hu-ba, hogy ne vegye figyelembe, akkor piros színben fog megjelenni, és a program tényleg nem veszi figyelembe a számításnál.
2010. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ha elötte megmérem pl ha 5 kor mérem hat hejett?
2010. jan. 5. 16:50
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem még beleférhet. :-) Ha ötkor megkíván, én se mondok nemet csak azért, mert hatkor hőmérőznöm kell. :-))
2010. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat javasolták a hőmérőzést de hát nagyon nem tudom hogy kell és babát szeretnénk párommal:)
2010. jan. 5. 16:53
 15/16 anonim ***** válasza:

azt szokták mondani, hogy 4-5 óra alvás szükséges a mérés előtt! szóval ha 4kor felkelsz, kimész pisilni, járkálsz, iszol, és 5kor mérsz, nem lesz a legpontosabb.

én azt szoktam, hogy este minél kevesebbet iszom, és közvetlenül lefekvés előtt megyek pisilni, hogy ne legyen ezzel gondom. de még így is szokott lenni, hogy megébredek arra, hogy pisilni kel:D ilyenkor megnézem az időt, 1-2 körül kimegyek, és visszadőlök, de ha látom, hogy 4 óra akkor inkább visszaalszom, de pl ma az volt, hogy 4:50kor felébredtem arra, hogy mindjárt bepisilek, és megmértem magam, pedig 5:20 körül szoktam.

3 tizeddel kevesebbet is mértem, és nem tudom most hogy azért, mert meg fog jönni vagy azért mert nem akkor mértem amikor szoktam...

szóval ezek ilyen dolgok...:D

sok szerencsét! és mielőbbi babásodást!

2010. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2010. jan. 5. 17:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!