Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ez jó vagy nem? ( hőm)

Most ez jó vagy nem? ( hőm)

Figyelt kérdés

Hallójárat gyulladást állapítottak meg ma nálam


[link]


2010. jan. 5. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az a nem jó, ahogyan méred. Minden nap ugyanakkor kellene, ez így kutyafülét sem ér.
2010. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mostmár minden nap reggel 6 kor mérem! csak nem keltem korán!
2010. jan. 5. 16:18
 3/16 anonim ***** válasza:

szia! ha egyszer elkezded, akkor a muszáj végig egy időben csinálni!! nem lehet, (mármint nincs értelme) hétköznap 6kor hétvégén meg 10kor mérni!

én a "szünet" alatt is igen is beállítottam az órát 5:10-re és mértem, és fogtam aztán visszaaludtam, amikor tudtam.

ezt vedd figyelembe úgy mérj!

2010. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

rendben! csak az elmúlt 2 naphoz képest nem nagy le esés ez e 3 tized?

babát szeretnénk a párommal! most kezdtem e l a hőmet mérni

2010. jan. 5. 16:33
 5/16 anonim ***** válasza:
Ugye nem hónaljban méred? Akkor szokott ilyen nagy eséseket produkálni a görbe.
2010. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nyelv alatt mérem! amióta elkezdtem ott mert egyik ismim aztmondta hogy ott érdemes!
2010. jan. 5. 16:38
 7/16 anonim ***** válasza:

Akkor ne aggódj azon, hogy mennyit esett. csak arra figyelj, hogy nyelv alatt mérd, mindig ugyanazon az oldalon, és mindig egyidőben.


Én is úgy csináltam anno, mint az a másik válaszoló. Hajnal ötkor felzizzentem, megmértem a hőmet, kimentem pisilni, aztán aludtam tovább, amedig akartam. A hőgörbém viszont így mindig pontos volt.

2010. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! és mikre kell figyelni? miből mit tudok meg a görbén?
2010. jan. 5. 16:41
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezt olvasd végig figyelmesen: [link] A görbe értelmezéséről szól, nagyon-nagyon részletesen.
2010. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
most beállt hogy 6 kor kelek minden reggel még hétvégén is de ha párom felkelt 5 körül mert megkíván akkor mérjem meg a hőm? vagy ha moondjuk felkelek éjjel pisilni akkor vagy az nem gátolja ha egyszer felkelek éjjel és a szokot időben mérem?
2010. jan. 5. 16:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!