Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early félig pozitív?...

Predictor early félig pozitív? Mutatott ilyet valakinek?

Figyelt kérdés
A fél csík rögtön megjelent, amin le is döbbentem, mert a nem vártig még van kb 10 napom, viszont ma reggel az az érzésem volt, hogy terhes vagyok így vettem egyet és ez az “eredmény” fogadott.

ma 11:20
 1/9 A kérdező kommentje:
ma 11:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát furcsa, de én ez alapján azt mondanám, pozitív, mert ha nem vagy terhes, SEMMI nem jelenik meg rajta. Itt még abba sem tudnak belekötni, hogy "nem rózsaszín" szerintük, mert egyértelműen az. De azért vennék még egy tesztet, mert ilyet én se láttam még, de én pozitívra tippelek
ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok, még annyit, hogyha szerinted 10 nap múlva kellene megjonnie, akkor nem hiszem, hogy akkor volt ovulaciod, amikor gondolod, ilyen teszt mellett.
ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

10 nappal előtte semmiképpen nem ilyen a teszt

Szerintem ez a teszt hibás.

Gondolom rá van írva a papírra, hogyha fel csík vagy egy csík sem jelenik meg akkor nem érvényes az eredmény

Próbálj meg egyet tesztelni

Ha azon jól kivehető a két csík akkor igen, terhes vagy

De így ez érvénytelen.

ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Pcos betegsegem van, de az utobbi idoben gyonyoruen beallt 29 napra a havim. A hetedik ciklus napon peteeres tuneteim voltak, meg meg is jegyeztem hogy tuti rosszul erzem, egy napja mult el a havim.

Delutan csinalok meg egyet es megirom mit mutatott.

ma 11:35
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha tíz nap van a nem vartig akkor délután nem hiszem, hogy valamit mutatni fog a teszt..

Hacsak nem az van, hogy rosszul tudod, és mondjuk egy két nap van hátra.

10 nappal előtte semmiképpen nem pozitív egy teszt

De majd azért írj, hogy mi lett az eredmény.

ma 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hibásnak mondanám a tesztet. Inkább csinálj egy másikat reggeli vizeletből.
ma 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak félig vagy terhes 😁Vagy inkább egy hibás teszt. Csinálj másikat.
ma 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is amondó vagyok, hogy hibás a teszt. Mindenképp vennék másikat.
ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!