Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, pozitív, vagy...

Mit gondoltok, pozitív, vagy negatív?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma délelőtt (nem reggeli első vizelteből) csináltam ezt az a predictor tesztet. Szoptatós még, így még kicsit rendetlen a menstruációm. Valamikor a napokban kellene megjönnie. Én mintha látnék rajta egy halvány második csíkot. Férjem persze nem látja így képről 😅 ki mit lát? Mit tippel? Lehet ebből majd egy rendes pozitív pár nap múlva, vagy ez inkább negatív? 🤔

szept. 10. 11:31
A kérdező szavazást indított:
Pozitív
Negatív
Nem tudom
40 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

A link lemaradt...


[link]

szept. 10. 11:32
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Pozitív, de baromi halvány. Legalábbis nekem a negatív teszteken sose volt ilyen csík sem.
szept. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem egyértelmű. Tényleg van ott valami csík, de az lehet a reagens helye. 1 hét múlva csinálj egy digitális tesztet, azzal egyértelmű eredményt kapsz.
szept. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

EZT a konkrét tesztet én negatívnak értékelném, sok ilyet láttam amikor nagyon vágytam már az első lányomra, de végül egyik sem változott át pozitívvá (predictor early tesztek voltak azok is). Ugyanakkor ez nem jelenti azt, hogy egy hét múlva ne lenne határozottabb az eredmény.

Kitartást és szurkolok :)

szept. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Ez pozitív, de hogy az is marad e, azt az idő eldönti, 2-3 nap múlva ismételj.
szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) ha nem jön meg a héten, akkor jövőhéten tesztelek újra. Nehéz lesz kivárni, de akkor legalább nem kell majd találgatni 😀
szept. 10. 12:11
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Egyértelműen van ott 2.csík, de a Predictor, amilyen jó teszt volt, már olyan sz@r lett. Sorra töltik fel itt az oldalon az ugyanilyen teszteket és nincs terhesség. Drukkolok, hogy legyél kivétel.

(Szerintem vegyél Facelle-t. Olcsóbb is, jobb is.)

szept. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Velem most ezt játszotta a predictor, a facelle és az x-epil….

De hátha a tied pozitívvá válik! Szurkolok!

szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8-as, neee. Mindegyiken volt második csík, és nem volt baba? Jajj, nagyon sajnálom 😔
szept. 10. 13:39
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Nekem mikor ilyen volt (a reggeli teszt), akkor 8 órával később ismételtem. A délutáni már egyértelmű halvány pozi volt.
szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!