Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv vagy negativ a tesztem...

Pozitiv vagy negativ a tesztem? Mindjárt meg probálom feltölteni képen.

Figyelt kérdés

aug. 19. 23:47
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
aug. 19. 23:51
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Negatív
aug. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
1 csík= negatív
aug. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Negatív.
aug. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
En egybol lattam Azt a “csikot “ amire Azt hitted positive de sajna ez negativ teszt
aug. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Erre annyit tudok írni, ismételj 2 nap múlva ugyan ilyen tetszttel. Ha ez pozi, akkor jobban fog látszódni.


Igazából az ilyen korai szinte fotózhatatlan resztekre negatívat mondunk. Nekem pl élőben egyértelműen színe volt, fotón meg nem is látszott a csík. Neked kell tudni mit látsz, hogy 5 percen belül ott volt e... az biztos, hogy nem késik és korai teszt. Van rajta valami, de az lehet a reagens helye. Otthon magadban rendezd le, és tesztelj újra. Ha valós, akkor majd el dől. Ezt vedd egy talannák. Egy új tesztet megér a dolog. Sok sikert!

aug. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Negatív.
aug. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kár volt ide feltenni.
aug. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én látom a második vékony csíkot. Ha van színe és időn belül jött ki akkor lehetséges, hogy pozitív.

Nekem ilyen volt a dpo 9. Napján, és pozitiv volt.

Mikor teszteltel?

aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 11dpo-n csináltam. Holnap fogok újra tesztelni, de őszintén én sem füzők hozzá sok reményt. Szép estét.
aug. 20. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!