Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes feltölteni ebbe...

Mikor érdemes feltölteni ebbe az appba az lh teszteket? Készítés után, ha letelt a 10 perc, vagy teljesen száradás után?

Figyelt kérdés

[link]


Ma teljesen száradás után töltöttem fel, tegnap, és tegnap előtt 10 perc múlva fényképeztem.

Látszik is ma erősebbnek mutatja azért.

Száradás után szabad szemmel nagyon picike erősödés látszik a tesztek között. Jobbnak gondolom a szabad szemmeli sorozatot nézni, de puszta kíváncsiságból elkezdtem az appon is vezeteni ebben a hónapban.


Szabad szemmel:

[link]


Tudom, hogy még arrébb van a pozi, de most ez nem is arról szól 🙂


2022. nov. 9. 19:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy az mindigis érdekelt még, hogy a kontroll csík az ahogy erősödik a másik csík miért halványabb minden nap egy minimálisan?
2022. nov. 9. 19:13
 2/5 anonim ***** válasza:
En is ezt az alkalmazast hasznalom, hat eleg nehez mert neha pl a facelle teszteknel ami nem pozi azt jeloli az lh csucsnak, kozben meg nem is pozitiv meg, amugy en olyan 10 perc elteltevel szoktam feltolteni javaslom hogy ott felul az ‘others’ re menj es ott toltsd fel mert ez az easy@home markas teszteknel mukodik jobban.
2022. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. nov. 9. 23:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem az alkalmazás nevét?
2022. nov. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Premom
2022. nov. 10. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!