Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv vagy negativ a tesztem...

Pozitiv vagy negativ a tesztem? Mindjárt meg probálom feltölteni képen.

Figyelt kérdés

aug. 19. 23:47
1 2
 11/20 anonim válasza:
0%
Ne add fel. Mèg lehet bármi. Ha esetleg most nem sikerült, új hónap új lehetősèg! Csak figyeld a tested jelzéseit.
aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

[link]


Ma csináltam még egyet majd csak ugyan olyan, egyből látszik idön belül az a halvány valami, de erősebben csak időn túl!😔 új hónap, új esély, bár még nem jött meg pénteken lesz esedékes.

aug. 21. 19:56
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát ezen ugyanúgy csak egy csík van,meg a regény helye.
aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Rossmanos facelle teszt szerintem a legjobb. Nekem pl az mutatta halványan, majd napról napra erősödött.

Ezek milyen tesztek?

aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én ezt x-epilnek látom. Ha valóban az akkor ne csodálkozz rajta, hogy csak kintha csík van rajta. Az csak késés után lesz egyértelmű. Facelle vagy predi. Ezek közül válassz.
aug. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ez a babatervező oldalról rendelt 25-ös one step. Időnbelül látszik ehyből a reagens.
aug. 22. 08:05
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem várt előtt nem javasolt 25-ös tesztet csinálni. 10-est kellene.
aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Igen, 25-ös teszt az még korai.


Szurkolunk, várjuk a fejleményeket!:)

aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Teszteltél azóta?

aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Tegnap megjött, de kb össz vissz ha higéniai okok miatt nem cseréltem volna, kb 2 mini tampon lett volna tele.Enyi is volt. Nem tudom mitöl volt ilyen kevés, pedig peteérésem az volt. Mellfájás is elmúlt vele együtt, holnap még maradt egy ugyan ilyen tesztem el lövöm, mert az első gyerköcnél még 2 hónapig véreztem, rendesen mensi idejében.
aug. 25. 01:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!