Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, pozitív, vagy...

Mit gondoltok, pozitív, vagy negatív?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma délelőtt (nem reggeli első vizelteből) csináltam ezt az a predictor tesztet. Szoptatós még, így még kicsit rendetlen a menstruációm. Valamikor a napokban kellene megjönnie. Én mintha látnék rajta egy halvány második csíkot. Férjem persze nem látja így képről 😅 ki mit lát? Mit tippel? Lehet ebből majd egy rendes pozitív pár nap múlva, vagy ez inkább negatív? 🤔

szept. 10. 11:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ma hajnalban csináltam egy facelle-t. Én ezt már pozitívnak venném, de szerintem még mindig nagyon halvány. Igaz, a 2 nappal ezelőtti predihez képest azért sokkal jobban látszik. Van itthon még egy predictor, lehet, inkább azt kellett volna ma is használnom... Még nem élem bele magam, valami elindult, aztán majd meglátjuk :)


[link]

szept. 12. 05:13
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Bizony elindult :) drukkolok!
szept. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pozi tesztnek én is örülnék. Azért még megy a drukk! 🤞🤞🤞
szept. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
szia. erősödött a teszted? én is ilyeneket teszteltem, ma lett először erős tesztcsíkom. ha van kedved beszélgetni írj privit 😊
szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Már nem akartam csíkokat keresgélni, így tegnap csináltam egy digitális clearblue -t :D pozitív lett és 2-3 hetet írt.

Október első hetében megyek orvoshoz, remélem nem lesz túl korai. :)

14-es, akkor kb egyidőben vagyunk!

szept. 16. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!