Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ezek a tesztek...

Szerintetek ezek a tesztek pozitívak?

Figyelt kérdés

Én látok mindkettőn halvány 2. csíkot, viszont a predictoron nem tudom eldönteni, hogy száradási/valós e, nagyon halvány. A másik Livsane típus, azon kivehetőbb, de megzavart, hogy akkor a Predin miért nem erősebb a 2.csík?

Tudom, várjak pár napot, de olyan nehéz, és addig megőrülök.

Egyébként fogalmam sincs, hogy hanyadik dpo, vagy mikor kellene megjönnie, mert rendszertelen a ciklusom.


[link]



szept. 8. 09:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát, pedig muszáj leszel várni, mert ez még nem egyértelmű (szerintem azért bíztató).

És nem riogatásként írom, de az egyértelmű pozitív teszt sem garancia semmire, ezt sajnos tapasztalatból írom.

Szóval nyugi, két napig próbáld magad mással elfoglalni, utána tesztelhetsz megint.

szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
65%
Ezek a tesztek pozik. Két nap múlva ismételj, ha erősödik a preid az már jó jel.
szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%
Ezek pozitívak, de azért még ne éld bele magad.
szept. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Kezdetnek jó de pár nap múlva csinálj új tesztet, ha erősebben látszik akkor is biztos akkor lesz ha a doki megerősíti.
szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
67%
Pozitívak! :) hajra!
szept. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
52%
Pozitív, de ne éld mèg bele magad. Kb 5 kémiai terhességem volt ilyen tesztekből.
szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
68%
Mivel nem akarok gyereket, ettől megállna bennem az ütő, mert halvány pozitív. Tesztelj pár nap múlva.
szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
64%

Nekem ugyanilyenek vannak most, predictor és facelle, de fogalmam sincs mik ezek…

Vagy halvány pozi, vagy szeretnek mostanában fals eredményt mutatni…

Szurkolok nagyon!!!

szept. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
Pozitívnak indul. Szorítok, hogy megmaradjon! 🤗
szept. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
53%
Pozitiv lesz! De 2 naponta tesztelj hogy lásd az erősödést!☺️
szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!