Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok dpo14-en, teszteltem...

Ma vagyok dpo14-en, teszteltem Predictor Early-vel,pozitív is lett, viszont 2 napja is hasonló erősségű volt, arról sajna nincs fotóm. Tapasztalatokat szeretnék,h hasonló eredménnyel erősödött a teszt pár nappal később?

Figyelt kérdés
[link]
tegnap 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Nekem mikor nem erősödött 1 hét késéssel megjött. Kb 4x volt kémiaim ugyanígy.

Szurkolok, hogy nálad más legyen a helyzet.

tegnap 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát kb ma kellett volna, megjonnie? Nekem 2 nap kesesnel volt ennyire erős, vagy halványabb. Aztán gyönyörűen erősödött. És jövő hónapban egy éves lesz a kisfiam. Drukkolok! :)
tegnap 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, ma kellett volna megjonnie.

Nekem is volt már kémiai, ezért nem vagyok nyugodt

tegnap 19:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 nap különbséggel szinte nem erősödött semmit. Talán egy picit, de ahhoz képest, hogy a nemvárt napján csináltam, nagyon halvány volt. Másnapra inkább csináltam egy digitális clearblue-t. Az 2-3 hetet mutatott, így megnyugodtam. Ezt tudom tanácsolni neked is. Mostanában sok kérdésnél olvastam, hogy panaszkodnak a predictorra...
tegnap 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
4# szerintem még jó a predictor, csak nem kell hinni azoknak a kommenteknek, hogy nem várt napján már kb muszáj, hogy leugorjon a csík. Én is azzal teszteltem, kimutatta a terhességet szépen, csak nem vagyunk gépek, hogy mindenkinek egyformán növekedjen a hcg a szervezetében... 2es voltam
tegnap 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5# én abból tudok kiindulni, hogy az előző terhességemnél (2,5 éve) az elmaradt menstruáció előtt 2 nappal már egyforma volt a két csík rajta. Azért gondoltam, hogy a mostanim halvány lett. Utána olvastam, hogy panaszkodnak rá. Nem mondom, hogy rossz, mert végülis kimutatta. Csak a digitális engem jobban megnyugtatott :)

4-es voltam

tegnap 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Alapvetően szép csík, bár mivel 10-es teszt, azért 2 nappal később erősebbnek kéne lennie. Egyelőre ne aggódj, két nap múlva ismételj. Ha az nem lesz erősebb, akkor az adhat okot aggódásra. Sajnos átéltem.

De hangsúlyozom, egy harmadik teszt kell még :) az elején a vizelet még lehet, hogy nem elég koncentrált. 6 nap eltelte után viszont határozott erősödés kell.


Az valóban nem szükséges, hogy egyforma legyen a két csík :)


Szorítok!

tegnap 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, majd két nap múlva ismetelek, szerintem negpróbálom a Facellevel is
tegnap 20:58
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez nagyon gyenge csík, vékony is, semmiképp nem jó, ha valóban 14. napi...
tegnap 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem erősödött pár nap alatt, akkor ne nagyon éld bele magad. De mivel az előzőről nincs fotó, így ki tudja. Pár nap múlva elválik. A kémiaiknál nekem hol volt, hol nem volt minimális erősödés. Az életképes terhességeknél már a 10 és 11. dpo közt is volt érzékelhető különbség, több nap különbséggel meg pláne. Viszont így, hogy nem tudod mellérakni, ki tudja hogy nézett ki az előző.
tegnap 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!