Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok dpo14-en, teszteltem...

Ma vagyok dpo14-en, teszteltem Predictor Early-vel,pozitív is lett, viszont 2 napja is hasonló erősségű volt, arról sajna nincs fotóm. Tapasztalatokat szeretnék,h hasonló eredménnyel erősödött a teszt pár nappal később?

Figyelt kérdés
[link]
tegnapelőtt 19:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
69%

Eléggé kétesélyes a dolog még szerintem...

Nekem 28. ciklusnapon, 27-28 napos ciklusok mellett Facelle teszttel közel olyan erős volt a tesztcsík, mint a kontroll, viszont az ovu napját nem tudom (bár ilyen ciklusoknál nem is lehet szerintem 14-nél sokkal hosszabb a luteális).

A Predire viszont mostanában valóban sokan panaszkodnak itt is, hol szellemcsíkos, hol ilyen indokolatlanul halvány csík lesz rajta magasabb hcg mellett is, aztán végül egy tökéletesen fejlődő terhesség lesz belőle.

Ilyen halvány csíkoknál amúgy nagyon nehéz szemre belőni az erősödést, főleg ha még egymás mellé sem tudod őket rakni, szóval lehet, hogy csak te nem látod erősebbnek, pedig az 🙂

Azt egyébként nem írtad, hogy reggeli pisiből csináltad mindkét tesztet? Mert a pisi-koncentráció még eléggé be tud kavarni az elején...

tegnap 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
54%

Én is hasonló szakaszban vagyok. Nekem szombat a nemvart időpontja. Hétfőn reggel teszteltem mert nagyon görcsöltem és azóta figyelgetem.

De mivel nem egyforma tesztjeim voltak semmi összefüggés nincs .egyik nap jó lett másik nap semmi max 5 perc után mutatta. Utána nap látható 2 csík.(3 napig néztem így egymás után)

Úgyhogy most már csak 2 naponta nézem meg ugyanazt használom. Elysium teszt nagyon szuper.

Predi őszintén most inkább 5 perc után mutatta ki jobban előtte alig kivehető volt a csík, x-epil időn túli.

Késés után digitális clearblueval tesztelek vasárnap vagy hétfőn és remélem nem csak kémiai volt..

tegnap 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!