Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete késik a barátnőmnek...

Egy hete késik a barátnőmnek a menzesz. Lehet aggódnunk?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, a barátnőm 19.

Kéthete voltunk együtt, mert elkapott minket a hév. Nem történt védekezés, egymásnak estünk.

Akkor húztam ki, miután éreztem, hogy egy kicsi bele is ment.



Ennyi idősen még biztosan nem lennénk jó szülők.



ma 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A teszt mar kimutatja ha terhes. Jobb minnel elobb tudni mert ha abortuszt akartak nem 2perc elintezni.
ma 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tegnapelőtt csinált egy tesztet.

Negatív

ma 10:14
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodtan lehet okkal aggódni. Hogy lehettetek ilyen felelőtlenek..
ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Csináljon még egy tesztet. Ha most is negatív, akkor azért érdemes vérből is nézetni hcg-t. Ha az is negatív, akkor ezúttal megúsztátok.
ma 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha negativ akkor nem nagyon van ra esely h terhes. Azert erdemes elmenni nodokihoz h nincs e mas baj esetleg. De lehet h most ez egy ilyen ciklus. Elofordul h neha kesik 1hetet de ki ismaradhat. Lekozelebb vedekezettek.
ma 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha már annyira hülyék vagytok, hogy előre nem sikerül gondolkodni, akkor legalább utólag mi a büdös f.ért nem mentek el esemény utáni tablettáért????
ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Ettől jó a védekezés nélküli szex. Nemcsak pár percig vagy izgatott, hanem heteken át. :-)))
ma 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet!

Hogy milyen szülők lennétek, az csak szülés után derülne ki, de az tuti, hogy legközelebb jobban meggondolnátok!

ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha 1 hete lett volna aktualis a verzes es 2 hete volt az aktus akkor normalis esetben kicsi a terhessegre a lehetoseg mert verzes elott 2 hettel van normalis esetben a peteeres ami azert valtozhat.


Mivel a spermiumok idealis kozegbe 7 napig es elelnek es akar kitolodhatott a peteeres vagy volt egy spontan igy azt mondom neked varjatok meg 1 hetet es csinaljatok meg 1 tesztet akkor mar biztos az eredmeny :). Egyebkent pont azert is maradhat el verzes ha nem volt peteeres..


Ha veletlen 1 het mulva se jelentkezik verzes akkor menjen el nogyogyaszhoz :).


Egyebkent jos tesztkent szoktak hasznalni az ovulacios tesztet is :)

ma 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fuh én azt innen most nem kezdem el tippelgetni, hogy terhes-e vagy sem...

Azt viszont kis megnyugtatásként leírom, hogy mikor anno elkezdődött a szexuális életem (óvszeres védekezés mellett) akkor eléggé megborult a ciklusom, viszonylag sokat késett a mensi pedig minden rendben volt védekezés terén. A rástresszelés is megboríthatja a ciklust, két testvérem és egy barátnőm is tapasztalt hasonlókat, hogy amikor rágörcsöltek, hogy lehet terhesek akkor késett napokat vagy akár 1,5-2 hetet is. Ma már nem kapom fel a fejem ha 1 hetet esetleg késik.

Nálatok van rá esély, ha semmilyen védekezés nem volt, hogy várandós, csináljatok még egy tesztet és ha az is negatív akkor ne pánikoljatok. Ez az eset pedig jó tanulság lesz, a védekezést soha ne hanyagoljátok el!!!

ma 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!