Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 éves barátnőmnek volt egy...

16 éves barátnőmnek volt egy megérzése, hogy terhes, csináltunk egy tesztet a menzesz előtt negatív lett most pénteken amikor 5. napja késett még 1et csináltunk negatív lett. Lehet terhes?

Figyelt kérdés
Néha görcsöl a méhe,meg sárgás folyása van!más tünete nincs (terhességre)Ezek elfogadható jelek?és mennyi az esélye annak,hogy terhes?Előre is köszönöma választ!
2008. ápr. 20. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elsö kérdés: Védekeztetek? Elvileg lehet terhes ha késik a menszesze.. De más okai is lehetnek a késésnek
2008. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Maga az aktus során igen,de előjátéknál nem...hányingere is néha van de nem reggelente,de az már több mint 3hónapja van de nem tudják mitől...cisztái voltak azok elmúltak de hányinger maradt...
2008. ápr. 20. 19:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor irány doki.. Ha védekzetetek akkor nagy valoszinüleg nem baba.
2008. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De Teszt mind a kettő negatív lett,és semmi jele a terhességnek!teszt ennyire nem megbízható?
2008. ápr. 20. 20:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Van akinek késöbb jelenik meg a HCG a szervezetében és ezért mutatja ki késöbb a teszt. De ha védekeztetek nem hiszem h ez lenne a baj. mondjuk a cisztára gyanakodnék a helyetekben
2008. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sokmindenre gondoltunk,csak ugye jelek sincsenek...ez nem számít?
2008. ápr. 20. 20:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Figyelj,ez még igen korai dolog,tehát nem biztos,hogy a teszt kimutatja,de mint korábban már annyi mindenkinek írtuk,akár pszichés okoból is késhet a mensi.Tehát az asszonyka most rá van parázva,hogy ő babás,és emiatt feszült ideges.Ezért késik neki.Tudom milyen érzés az amikor még nincs lehetősége az embernek megtartani egy babát,és késik a mensije.Amikor 4 nap késéssel csináltam tesztet és az negatív lett,akkor megnyugodtam,és aznap este meg is jött.De mivel az asszonykád bízik a megérzésében,így őt nem nyugtatja meg a teszt,hanem azt hiszi,hogy hazudik a teszt.A sárgás folyás meg inkább hüvelyfertőre utal,és nem babára.Akinek babája van annak nagyonsok átlátszó,vagy fehér krémes foyása van,de tényleg sok.

Menjen el egy nőgyógyászhoz,és nézesse meg magát.Lehet csak egy ciszta van a dologban,ami fiatal lányoknál igen gyakori.

2008. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A sárgás folyást őőő is mondta meg a tisztaságin én is láttam,a sok fehér krémes folyást min érted?mihez hasonló?a dokiról meg szóltam neki..Nőgyogyihoz kéne menni vagy inknább UH-ra?jah meg még 1 kérdés mikaz első jelek terhesség esetén,amik legkorábban jelentkeznek?!


És nagyon szépen köszönöm a segítségedet...amúgy a stressz benne lehet a dologba,mert elmúlt hetekbe sokat veszekedtünk(hülyeségen)meg 25.én leszünk 1évesek...

2008. ápr. 20. 20:23
 9/11 anonim ***** válasza:
nézzétek meg esetleg mennyi a hője a barátnődnek reggel, ébredés után közvetlenül, úgy hogy fel sem kel...már este tegye oda maga mellé a lázmérőt. Higanyosat, legalább6-8 percig. Ha 37 körül van, vagy afelett akkor akár terhes is lehet, ha kb 36,5 vagy kisebb, akkor nem valószínű. Védekezni, ha nem akartok gyereket!
2008. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kórházakban a nőgyógyi meg az UH együtt van.A fehér krémes folyás meg tényleg olyan,sűrű fehér színű.A nagyon sokat meg úgy képzeld el,hogy az elején volt,hogy napi 2-3 jóminőségű tisztaságibetét is átázott.

Amúgy szerintem tényleg csak ráparázik,és azért nem jön meg.A hőmérős módszer meg nem a legjobb,mert egy enyhe megfázás is módosíthatja eredményt,de tény ha baba van akkor hőemelkedés is,de az ha nincs baba nem zárja ki a hőemelkedést(és ráadásul most sokan meg vannak fázva).

2008. ápr. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!