Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szóltok ehhez? Úgy érzem...

Mit szóltok ehhez? Úgy érzem ezt nektek is tudnotok kell!

Figyelt kérdés
Ezt olvastam! " Ha kevés a víz a szervezet gondoskodik róla , hogy a létfontosságú szervek már a viszonylag alacsony prioritásu szaporítószervek előtt megkapják amire szükségük van. A megfelelő folyadékmennyiség a petefészek és a méh szempontjából kulcsfontosságú! A megfelelő folyadékellátás duzzadt tüszőkkel és a méhnyálkahártya gazdag vérellátásával jár, ezáltal lehetővé válik,hogy a méhnyálkahártya megfelelően táplálja és ellássa a megtermékenyült petesejtet. ugyanez vonatkozik a spermiumok egészségére és mozgékonyságára. ha elegendő a folyadék , akkor nem tapadnak össze a spermiumok, és az ondófolyadék elősegíti a spermiumok mozgását!" Úgy gondolom nagyon tanúságos, mint ahogy az egész könyv is!
2009. dec. 31. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

köszi, hogy megosztottad ezt velünk. mostmár értem miért mondta a dokim, hogy mozogjak rendszeresen és igyak sok-sok folyadékot. ezek szerint nem csak az egészséges életmódra vannak ezek jó hatással...

b.u.é.k.

2009. dec. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hol olvastad?

És igen, még nem terhesen is nagyon fontos, h sokat igyon az ember.

Köszi, h leírtad.

2009. dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Zita West Gyereket szeretnénk című könyvében! Ha tehetitek olvassátok el, nagyon jó és sok hasznos infót megtalálhattok benne!
2009. dec. 31. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszi az infot!BUÉK!
2010. jan. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan ez a könyv és már a 3. barátnőmnek adtam kölcsön:)
2010. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért olyan meglepő ez? Napi min. 1,5-2 liter folyadékra (nyáron ennél több) szüksége van a szervezetnek minden szempontból. Ez alap!!!
2010. jan. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!