Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szóltok ehhez? (lent)

Mit szóltok ehhez? (lent)

Figyelt kérdés

Nem egészen 3 hónapja vetéltem el 6 hetesen, akkor úgy lettem terhes, hogy gyógyszert szedtem. Abbahagytam a gyógyszert, azóta kétszer megjött. Viszont most nem védekeztünk ciklus 8. napján. Már 6 napja késik. Voltam orvosnál, csak manuális vizsgáltaot csinált, UH-t nem, mivel azt mondta még semmit nem mutatna a gép. Jövő héten mennék vissza. Most akkor nem tudom, hogy terhes vagyok vagy nem. Lehet, hogy a gyógyszer abbahagyása miatt van ez a késés, de erre a drnő nem mondott semmit.

Mensi előtt görcsöltem egy hétig +cicifeszülés+szédülés is volt(pont mint előző terhességnél), és pont az elmaradt mensi napján úgy éreztem meg fog jönni 100% még betétet is tettem be, de nem jött meg azóta se.


De hogy bonyolítsam a helyzetet fel is fáztam. Tegnaptól máig tartott, de már el is múlt hála Istennek. Sajnos nekem ez visszatérő probléma, kiskoromban megszakításokkal 2 évig fel voltam fázva. Remélem ha baba van akkor semmi baja nem lesz! De mondom majd jövő héten mennék dokihoz csak addig már tűkön ülök, hogy most mi van?


2011. szept. 22. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet a gyógyszer abbahagyása miatt is, meg a felfázás miatt is.

De ha 6 napja késik, csinálj tesztet már kimutatná szerintem.

Írd meg majd mi az eredmény.

2011. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
cSINÁLJ EGY TESZTET MÁR KIMUTATNÁ!!!
2011. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
miért nem teszteltél?
2011. szept. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tesztelj!! drukkolunk
2011. szept. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy nem merek tesztet venni, mert előző terhességemnél is kettőt csináltam, mikor már több mint egy hetet késett (azt hiszem) és semmit se mutatott. A kukából is kiszedtem, de szellemcsík se volt...

Amúgy ELŐSZÖR késett 5 napot, AZTÁN fáztam fel. De már elmúlt hál' Istennek! Aztért lehet, hogy felírnak valamit erre.

2011. szept. 22. 12:13
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, megpróbálok mindenképp írni, akkor is ha pozi, akkor is ha negatív! Amúgy nem tudom miért mondta a drnő, hogy nem mutatna semmit se az UH. Mikor mentem, akkor már 5. héten voltam (ha terhes vagyok egyáltalán).


Mikor fogok rosszulléteket érezni? 10. nap körül?

2011. szept. 22. 12:14
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

azért mondta, hogy ne éld bele magad. 2 hét menzi késésnél, ha megjön még nem számít egyáltalán vetélésnek, ha nincs papírod a terhességedről, kaparást sem csinálnak, meg semmit sem. van,aki észre sem veszi - kicsit erősebben fáj a menzi kezdete és kész.

Azért nagyon drukkolok, szerintem, ha babára gyanakszol kezdj el szedni vitmint. a felfázás miatt nem lesz semmi baj. Majd írj,h jövőhéten mi lesz :)

2011. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Manka68 ***** válasza:
63%

Szia!

Azért azzal vitatkoznék, hogy két hét késésnél még nem számít vetélésnek. Két hét késés az ha terhes vgay, 6 hetes, és egyrészt ultrahangon is látszik, másrészt bőven vetélés.

Én igazából azt nem értem, hogy ha a doki szerint nem mutat semmit az ultrahang, akkor minek vizsgált meg kézzel? Mert azzal még kevesebbet "lát".

Azt hiszem, gyorsan kerítenék egy másik dokit a helyedben.

Egyébként attól nem leszel terhes, hogy nem tesztelsz. A dolog már eldőlt, csak még te nem tudod. Tünetek vagy vannak, vagy nincsenek. Erre ne alapozz, inkább tényleg tesztelj! Nem veszíthetsz vele semmit.

2011. szept. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szanka ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem, ha ennyire izgulsz csinálj egy tesztet, én már rég csináltam volna! Wáh én nem bírtam volna ki. :D

Én is most hagytam abba a gyógyszert kb 1 hónapja, mert aprótalpút szeretnénk. A tabi abbahagyása után megjött, majd két hétre rá ismét megjött, de olyan görcsökkel, hogy ilyet még nem éreztem. Kiderült hogy nagyon fel vagyok fázva, emiatt is jött meg korábban az orvos ezt mondta. A gyulladás nagyon sok mindent befolyásolhat a szervezetedben, akár az eseteben az is, hogy késlelteti a mensidet! De az sem kizárt, hogy kismama vagy! Nagyon drukkolok neked, hogy kismama legyél!!!

2011. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat lanyok de megjott. egy hetet kesett
2011. szept. 28. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!