Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szóltok ehhez? Megnéznétek...

Mit szóltok ehhez? Megnéznétek a tesztjeim és a görbém?

Figyelt kérdés

[link]


szívok ezzel az ovuteszteléssel.... :((

Már tojcsim elmúlt 2 napja, petefészkemtől majd meghaltam ma reggel, hő még alalcsony, teszt is ilyen sz@r

elegem van:(((


Mikor lesz ebből tr?

Fog ez még erősödni?


Úgy nézem a ma reggeli a legerősebb, de még ez is negának számít.... :((

Vagy lecsúsztam róla a tesztekkel?és most van tr?

Kételem, egy nap 2-3x is teszteltem:(



annyira érzem, hogy készül, de erősödni sem akar...mire ez pozitív lesz onnan még 1 nap a tr ....


2010. dec. 7. 11:43
 1/7 A kérdező kommentje:

eskü a 10cn i teszt erősebb mint a mai, de ott tuti nem volt tr


görbe és nyák alalpján

2010. dec. 7. 11:44
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem volt még ovuláció. Mult hónapban sem volt egyértelmű hogy volt. Nem akarlak megbántani de nagyon rágörcsölsz erre az egészre!

Ha ebben a hónapban sem lesz ovud akkor már elmehtsz egy dokihoz hogy megnézze mi ujság. A kisifad sikerült rögtön? Nem kellett gyógyszer? Lehet hogy most kéne,vagy nem állt vissza a ciklusod még.

Még lehet egyébként ovulációd ne add fel.

2010. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

múlt ciklusban volt ovu....nem tudom miről írsz most :O

és tudom, hogy még nem volt, csak idegel, hogy már tojcsi sincs, petefészek fájdalom is megvolt már

mégesm emelkedik sem a hő sem a tesztek erőssége:((((

2010. dec. 7. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy ebben a ciklusban nem lesz peteérés.

Én is hónapokig használtam ovu tesztet. Általában a ciklus 16-17. napján volt pozitív. Abban a ciklusban, amikor terhes lettem, már azt hittem, hogy nem lesz +. A 16. nap környékén volt tojcsis folyásom, de a teszt nem erősödött. Majd a 21. napon újra ovus tüneteim voltak, teszteltem és erős pozitív lett. 2 hét múlva félve megnéztem egy terhességi tesztet és halványan, de 2 csíkos lett.

2010. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, tuti elhúzodik ez még nekem is:(((
2010. dec. 7. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:

vagy csak azért fájt a petefészked mert próbálkozott a szervezet csak nem sikerült neki. Tesztelj tovább előbb utóbb csak pozitív lesz.

Amugy minden kérdésedet olvastam, érdekes hogy nem érted miről irok...na mindegy.

2010. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebbe bele fogsz őrülni... Túl sok a :(

Én ha baba lennék, egy vidám, kiegyensúlyozott anyukát szeretnék. Hagyd a francba ezeket a szarokat!

2010. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!