Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szoltok azokhoz a tesztekh...

Mit szoltok azokhoz a tesztekhez amik csak idon tul lesznek pozitivak? 20 vagy 30 percre ra!

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
a tesztek használati utasításában benne van, hogy 5 vagy 10 perc után már értékelhetetlen az eredmény, én nem értem, hogy valaki miért veszi készpénznek, amit már időn túl lát rajta
2011. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az enyém annak idején időn túli pozitív volt este.másnap reggel negatív és másfél hétre rá lett egyértelmű pozitív.
2011. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem hat évvel ezelőtt rögtön pozitív volt a tesztem és még évek múlva is látszott a két csík. Tehát szerintem ami a tájékoztatón van az nem mindig igaz,mivel a pozitív tesztem eredménye az öt éves kisfiam.:)
2011. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az én tesztjeimen is (időn belül lett poz.) még mindig ott a 2 csík, 1 éves a lányom, a kérdező az időn túli pozival kapcsolatban kérdezett
2011. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én millió tesztet lőttem már el, de még sohasem lett időn túl pozitív, amikor nem voltam terhes! Csak és kizárólag akkor jött ki második csík (bár akkor időn belül), amikor terhes voltam. Hiába nézegettem órák múlva, akkor is negatív volt, amikor nem voltam terhes. Szóval, én hiszek benne, hogy bármikor jön ki a második csík, az jelent valamit. Persze ez NEM tudományos....
2011. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a dm-es one minute hamisan lett pozitív idő után, és azt olvastam, hogy másoknak is. Szerintem márkafüggő, a többi nekem sose lett pozitív időn túl se.
2011. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!