Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogamzásgátló abbahagyása...

A fogamzásgátló abbahagyása után mennyi idővel sikerülhet a teherbeesés? A ciklus mennyi idő után áll helyre? Van, hogy closti kell segítségként?

Figyelt kérdés
Nemrég kérdeztem hasonlót, csak átrakták másik topic-ba...
2008. júl. 20. 15:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hát, sajnos, igen, lehetséges. Mert igaz, hogy nekem például úgy reagált a bogyó abbahagyására a szervezetem, hogy nem volt peteérés, de létezik olyan is, hogy amint nem szedi a bogyót az illető, rögtön felszabadultnak érzi magát a szervezet, és máris lesz peteérés. Ezért lehet az abbahagyás utáni hónapban már fogamzás, nem egy példa van erre.

A szex után 20 nappal, ha csinál tesztet a barátnőd, akkor az már ki kell, hogy mutassa, ha baba van. Reggel, az első vizeletből érdemes csinálni, abban a legmagasabb a terhességi hormon koncentrációja, utána már felhígul a vizelet...

Majd írd meg, miújság!

2010. dec. 7. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!