Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogamzásgátló abbahagyása...

A fogamzásgátló abbahagyása után mennyi idővel sikerülhet a teherbeesés? A ciklus mennyi idő után áll helyre? Van, hogy closti kell segítségként?

Figyelt kérdés
Nemrég kérdeztem hasonlót, csak átrakták másik topic-ba...
2008. júl. 20. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Itt olvastam már töbször,hogy van esély rá,hogy fogamzás gátló után hamarabb teherbe lehet esni...
2008. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

unokatesóm ahogy letette e bogyót megjött neki és következő ciklusban egyszer vagy kétszer voltak együtt és sikerült elsőre!!!!!

irígylem is érte:(((

2008. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 1év kellett, de ne ess kétségbe, egyénenként változó ez. Sok sikert!31hetes pocakos
2008. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én miután abbahagytam a tabit egyből percre pontos 28 napos ciklussal rendelkeztem,majd a második hónapban óvszer mellett is megbabásodtam.

Van,akinek hónapok kellenek a rendes beálláshoz.

2008. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

gyógyszer abbahagyása után az első hónapban nem a mensim, hanem a baba jött.

38hetes vagyok, egészségesek

sok sikert

2008. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. júl. 20. 23:40
 7/11 anonim ***** válasza:
én márciusban hagytam abba a gyogyszert de nem jött meg juniusig akkor is alig valami,és azóta se semmi...pedig nagyon akarom,de eddig nem volt peteérésem sajnos.remélem te nem jársz igy
2008. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, lányok! Épp azért kérdeztem, mert nekem meg febr. óta nincs pé-m, mióta abbahagytam... Látom, többen vagyunk így. Én már léptem, hormonvizsgálatra mentem, a tesztoszteronom a felső értékhez van nagyon közel! :( Szegény agyam, soha többé nem csapom be egy bogyóval sem!
2008. júl. 21. 11:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia. Én pl. majdnem 4 évig nem estem teherbe, már kétségbe voltam zuhanva hogy nem is lehet babánk, pedig nem is védekeztünk egyáltalán.

erre tessék tavaly eccer csak terhességi teszt pozitiv volt,és most már nemsokára szülök!!Üdv és sok sikert egy 34 hetes kismami

2008. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Berzeusz válasza:
Sziasztok. Én most mondom h nem nő vagyok, hanem férfi és az a gondom, hogy. Bnőmnek eben a hónapban amikor összejttünk rövid időre rá fogyott el a tablettája és mörfi h az előtt miután együtt voltunk. Namármost az lenne a kérdésem, hogy lehetséges e az, hogy most terhes legyen?
2010. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!