Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, nők, asszonyok ki nem...

Lányok, nők, asszonyok ki nem várja 11. -12. -re? Eddigi tapasztalatok? Ti mit éreztek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 10:13
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Már én is gondolkodtam azon,hogy csinálok tesztet, de erőt vettem magamon és majd vasárnap csinálok....vagy szombaton...vagy pénteken. :-) Nekem is kicsit szurkál a hasam. Eddig semmi jele a menszinek, mert ilyenkor már szoktam barnázni. Nem nagyon, de szoktam. Most pedig barna sincs. Írj Te is, hogy mi lett az eredmény!!! Itt izgulok mindenkiért! :-)
2009. dec. 9. 15:17
 12/36 A kérdező kommentje:
Tegnap este olyan erős pozitívat teszteltem, hogy majd leugrottak a tesztről a csíkok! :-DDD
2009. dec. 11. 09:41
 13/36 anonim ***** válasza:

HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ,Kedves Kérdező!GRATULÁLOK!Neked aztán lesz igazi babás karácsonyod!:)

Tüneteid?Mikorra nem vártad pontosan?Milyen tsztet használtál?Hanydik dpo-n teszteltél?

Jaaaaj,annyira örülök Nektek!Elmondod apának,vagy ajándék lesz karácsonyra?

Én csak jövőhét 16-18 körülre nem várom...

2009. dec. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Én sem várom holnapra, de szerintem ez a hónap se volt sikeres.

Nem érzek semmi különöset, sőt egy pattanás is előbújt :(

2009. dec. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :)

Nagyon gratulálok neked :)

Ennél szebb karácsonyi ajándék a világon nincs :)

Vigyázz magatokra.

2009. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm szépen! :-) Elmondtam apának, mert nem bírtam magamban tartani, meg látta hogy sírok.:-) Majd a leendő nagyszülőknek lesz karácsonyi ajándék a hír.

Én pontosan 12-re nem vártam (nem várom). De tegnap már nem bírtam ki és vettem tesztet. Sima Tescoban kapható Pregimax-ot vettem. 25-ös érzékenységű. Az a meglepő, hogy ovukor nem tudtunk együtt lenni, csak 1héttel előtte....és mégis sikerült.

2009. dec. 11. 10:52
 17/36 A kérdező kommentje:

Peteéréstől kezdve fájtak a melleim. Utána pár napra már mindig csak aludtam volna (most is majd elalszom) és olyan mintha feneketlen lenne a gyomrom. Meg kicsit húzódik a hasam és a derekam.

Amúgy a pattanás is jelezheti, hogy odabent változás van, mert egyik barátnőmnek soha nem voltak pattija és mikor babás lett egy csomó kijött neki. Nagyon szorítok értetek!!!

2009. dec. 11. 10:56
 18/36 A kérdező kommentje:
2009. dec. 11. 10:58
 19/36 anonim ***** válasza:

Ismét az előző vagyok :)

Nekem sajnos mindíg van pattim mensi előtt.

Már 1éve próbálkozunk de sajna semmi :(

2008 októberében volt egy vetélésem, majd a mesnism is zavarodottá vált, azóta mensim helyreállt, de baba mégsem jön össze. Peteérésem figyelem minden hónapban.

Bízom benne, hogy hamarosan csatlakozhatom hozzád :)

2009. dec. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Remélem, Nektek is most már hamar összejön! Nagyon drukkolok!!!
2009. dec. 11. 11:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!