Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez szellemcsík lehet? Tudom...

Ez szellemcsík lehet? Tudom rossz minőségű a kép. Esetleg ha valaki át tudja rakni negatívba, azt megköszönöm.

Figyelt kérdés

[link]


Ezen a képen 3 teszt van a felső teszt egy kiszáradt halvány pozi,mikor elindult a terhességem csak megszakadt.Az alsó kettőtt reggel csináltam.


[link]



#54637829ö
2014. jan. 7. 10:26
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
sajnos a mobilom nem csinál vmi jo képet,meg már azért száradt is a teszt.
2014. jan. 7. 12:00
 22/29 anonim ***** válasza:
Én is az egyiken látok vmit, de ez nem jelenti azt, hogy pozitív. Hogy szellemcsík-e vagy elindult vmi, az sztem a hét végére fog kiderülni. Még korai volt a teszt. Drukkolok!
2014. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
sajnos és is negatívnak látom
2014. jan. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 FKKTorp ***** válasza:

A 3 db tesztes képeden, a közpésőn mintha látnék második csíkot, de ha van is akkor tényleg nagyon halvány. Nem szeretnék hiú ábrándokat ébreszteni benned, ezért azt mondom hogy így hogy már kedd van, péntekig nem sok az idő, akkor ismételj, és ha erősödik, vagy akár már szép erős lesz, akkor ott van az a baba.

Drukkolok hogy legyen meg az a két szép csík. :)

2014. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Koszonom,h ennyien irtatok.reggel ismetlek egyet.de halvanyult a teszt ahogy megszaradt,de meg mindig latom.enis szaradasicsikra gondolok inkabb.
2014. jan. 7. 15:04
 26/29 anonim ***** válasza:
Ne legyen igazam, de egy valóban pozitív tesztet - legyen az akármilyen halvány - nem kell szétszedni, egyértelmű lenne az eredmény.
2014. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Én sajnos egyiken sem látom, de ha ez megnyugtat, amikor én teherbe estem, rohantam be a férjemhez, hogy pozitív, Ő meg csak nézett, hogy mi bajom van, nincs is csík.

Szóval alig látszott. Aztán 2héttel később a doki is megerősítette. Drukkolok!!!

2014. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

még fénynél lefotoztam,de már nagyon ki van száradva.

[link]

2014. jan. 7. 21:05
 29/29 Sivana válasza:
Szia! Szerintem pénteken tesztelj újjat! Van olyan kép ahol én is halványan látom a második csíkot! Nagyon drukkolok, és a rosszindulatú bejegyzésekkel ne foglalkozz! Meghökkentem mondjuk azon a bunkó kommenten... Inkabb nem is mondok semmit. Én majd februárban megyek a 2. Lombikra. Az első sajnos nem sikerült.
2014. jan. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!