Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez szellemcsík lehet? Tudom...

Ez szellemcsík lehet? Tudom rossz minőségű a kép. Esetleg ha valaki át tudja rakni negatívba, azt megköszönöm.

Figyelt kérdés

[link]


Ezen a képen 3 teszt van a felső teszt egy kiszáradt halvány pozi,mikor elindult a terhességem csak megszakadt.Az alsó kettőtt reggel csináltam.


[link]



#54637829ö
2014. jan. 7. 10:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%

[link]


Látom mire gondolsz, de most képtelenség eldönteni, hogy ez szellemcsík vagy egy iszonyú halvány pozitív. Ismételd két nap múlva.

2014. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
lehet az én szemememmel van baj,de én az összeset negatívnak látom
2014. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
*szememmel
2014. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a negatívot.Februárban megyünk a 3.lombikra.Csak 2hete fáj a mellem azért csináltam egy tesztet.De énis alig tudom eldönteni.Szabad szemmel látom halványan.Péntek körül kell megjönnie.
2014. jan. 7. 10:45
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha pénteken (nem) kéne megjönnie, akkor nem állsz rosszul, ha most ilyen eldöntendő teszted van.

Szerintem ez egy tipikus túl korai teszt, de lehet belőle valami. Drukkolok! :)

2014. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
26%
Én pozitívnak látom.
2014. jan. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Azért csináltam 2különböző tesztet,mert az elsőre picit több pisit raktam és 5perc után megjelent egy elég erős csík és eltünk.Mivel a lombik miatt van itthon tartalék tesztem csináltam efy másikfajtát ugyanabbol a pisiből,azonis megjelent az irdatlan halvány.Hát nem tudom,ez maga lenne a csoda és mindig megjött.Inkább felkészülök a rosszabbra.
2014. jan. 7. 10:56
 8/29 A kérdező kommentje:
ha meg megjön februárban ugyis megyünk lombikozni.
2014. jan. 7. 10:58
 9/29 A kérdező kommentje:
2014. jan. 7. 11:01
 10/29 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon halvány de én ezt is látom.

Szemüvegben s anélkül is.


Drukkolok neked :)

2014. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!