Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovu teszt lehet rossz?

Az ovu teszt lehet rossz?

Figyelt kérdés
Már jó párszor használtam ovu tesztet. Mindig kijött rajta a második vonal, hogy gyengébben, hol erősebben. De most az utóbbi pár alkalommal nem látszik rajta semmi. Pedig a hőgörbén is látszik, hogy volt ovuláció, a tojásfehérje nyák is megvan, a középidős fájdalom is megvan. Egyszerűen nem értem.
2013. dec. 14. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
11%

Gusztustalan, ne haragudj ilyen reszletesen , " tojasfeherje nyák" ...

Nyújtogatod az ujjaid közt?

2013. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olvass el pár könyvet, vagy googlizz rá, de akár itt is beírhatod a keresőbe. Így hívják, sajnálom. Nem én találtam ki. Köszi a "hasznos" választ...
2013. dec. 14. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindig jól működött az ovu teszt, 6. hónapja használom. Tegnapelőtt már szinte egyforma erősségű volt, gondoltam akkor tegnap tuti pozi lesz. Erre a tesztelésnél mikor ment fel a csík a tesztvonalnál fehér maradt, majd a kontroll csík rendesen megjelent, a tesztnél viszont semmi, percek múltán sem. Pedig nekem minden egyes ovu tesztnél volt egy nagyon halvány vonal. Persze eddigre a vizeletet kiöntöttem, de este 10kor próbáltam még egyet, ott meg egy nagyon halvány vonal jött elő, szóval totál negatív. Úgyhogy vagy extra rövid ideig volt magas az LH-m (pedig mindig 3 napig pozi az ovu tesztem), vagy ebben a hónapban nincs ovulációm :( Pedig ma már a 22. napnál járok és a 20. napon legkésőbb mindig pozi a teszt.
2013. dec. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!