Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most pozitív vagy rossz a...

Ez most pozitív vagy rossz a teszt?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 17. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Pozitívnak néz ki! :) Gratulálok!
2013. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is pozi. De egy világosabb képet is tehetnél fel:)


36hkm.

2013. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Pozi szerintem.:) Gratula.
2013. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szia. Kívánom h.legyen neked pozitív, nekem is ilyen volt de aztán megjött és nem volt baba, esetleg 2nap múlva ismételd meg, ha baba erősödni fog a csík. Drukkolok.
2013. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez clear blue teszt ugye? Esetleg menzesz előtt vagy után vagy? Utolsó vagyok.
2013. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kicsit tanácstalan vagyok. Március 30.án volt mensesem. Elvileg megjött rendesen, csak nem görcsöltem. Ebben a hónapban meg nem volt peteérésem szerintem, az lh nega volt. Most akkor mi lehet? Előző hónapból lenne, de akkor meg miért csak most 2 héttel mutat pozit a teszt?

2013. ápr. 17. 20:05
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen clearblue teszt. Megérzésből ellőttem egyet, de most meg nem értem.
2013. ápr. 17. 20:06
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyre értelmesebb válaszokat adok;-) szóval menzesz előtt vagy? Vagy késik már?
2013. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát még az is lehet, hogy baba van a dologban. Ha a mensesed nem volt olyan, mint szokott (pl mennyiségben vagy hosszban vagy tünetekben, akkor arról is szó lehet, hogy késői peteérésed volt, és ezért megjött. Viszont olyat is hallottam már, hogy ez a teszt nem igazán megbízható. Viszont a rossmannos facelle-ről csak jót hallottam. Szerintem pár nap múlva csinálj másik fajta tesztet! De remélem baba lesz!
2013. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Na akkor nem akarok okoskodni de az lh tesz nekem is mindig negatív én voltam ultrahangos figyelésen az igazolta h.van peteérésem és a vérvétel is igazolta. Nálam nem jött be az lh teszt. Ha márc 30.-án volt utoljára meg akkor még mostanában lesz peteérésed ha jól számolom feltéve ha 30.-án volt az első napja. Na most az van h.az lh hormon és a hcg rokon hormonok ezért is használják jós teszt ként és a hcg teszt is lehet halvány pozi ha emelkedett az lh szinted ezt orvos mondta nem az én elméletem. Én lennék az utolsó válaszoló. Juli
2013. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!