Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most pozitív vagy rossz a...

Ez most pozitív vagy rossz a teszt?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 17. 19:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nekem az lh mindig mutatta a peteérést félidőben. Ha lett volna egy hete lett volna, de nega volt. Elkönyveltem hogy biztos ez a hónap kimaradt peteérés szempontjából. De ha pl terhes vagyok, akkor lehet azért nem volt pé.

De ha egy hete volt akkor most vagyok a 6-7 dpo-n. Az is kizárt hogy mutassa ilyen korán a hcg teszt. Érdekes ...

2013. ápr. 17. 20:28
 12/18 A kérdező kommentje:
És az is igaz, hogy ez a teszt néha mutat furákat.
2013. ápr. 17. 20:30
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg szerintem erősebbnek kellene lennije a 2.csíknak ha baba lenne de világosabb képet nem tudsz felrakni? Másik tesztet csinálj a gabriel elég jó. Írd meg mi lett? Vagy képet tegyél erről fel. Juli
2013. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Engem ez a clear blue mindig átvert próbálok képet keresni. Juli
2013. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Sajnos a clearblue nalam is ilyen lett, sooot negativja is gyonyoru volt fel is raktam ide, nem vart elott 4nappal csinaltam es ra 2napra megjott. Ne erts felre drukkolok, h valos legyen a csikod :)))) de en tobb ilyet nem veszek. Meg van 3napom, xepill bekeszitve lakat alatt csakis 3nap mulva tesztelek :)))) persze ha szukseg lesz ra ;)
2013. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Erre a képre gratuláltak nekem és megjött. Ez egy clear blue szétszedve. Juli
2013. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, vegul mi lett ? Ismet ilyen a tesztem es kesik 1napja...
2013. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!