Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mutathat rossz eredményt a...

Mutathat rossz eredményt a laborban végzett teszt?

Figyelt kérdés

Történetem


Juniusban 3napig tartott a menzeszem ,elmentem dokihoz ,csináltatott laborban tesztet és negatív.


E hònapban 6napja kèsik.

Mellem nagyon fáj,feszül és menzesz szerű görcseim vannak .


Minden pillanatban azt érzem,hogy megakar jönni,de nem.


2013. júl. 25. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Talan nem akkor estel teherbe hanem e honapban.
2013. júl. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bizony tévedhet, nekem a pisis laboros tesztem negatív lett, mikor az itthoni mind pozitív...majd a laborban a vérből hcg lett pozitív.sajnos kiderült, hogy volt egy lejárt a laborban, és azzal teszteltek...szerintem csinálj otthoni tesztet.


22 hkm

2013. júl. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

E hònapban védekeztünk (lehet hülyén hangzik de amikor egy hònapban nem sikerül ,következőben "pihi van" )


Az itthoni tesztem is negatív volt.


HJaj most is görcsölök,de annyira hogy megint fàjdalomcsillapìtó kell mint 2napja is :-(

2013. júl. 25. 09:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nem a kérdés, de ha babát szeretnétek akkor nem kellene védekezni. Ezt valaki javasolta, hogy két havonta? Mert semmi logikus magyarázata nincs.

Na minden esetre késni késhet a stressztől is.

És az is lehet, hogy valami problémád van kialakulóban, ha már az előző hónapban is rövidebb volt a vérzésed.

Ha több mint egy hetet késik és nincs pozitív teszt, akkor menj vissza az orvoshoz.

2013. júl. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem kell védekezni :-) Nem első baba lenne .Van egy 6éves kisfiúnk . :-)


Mi döntöttünk igy a párommal .


Nemigazán stresszelt attòl nem lehet.


Azt a problémát lehet észre kellett volna vennie a dokinak amikor megvizsgàlt.Vagy nem...


Ezt a hetet megvàrom aztàn doki.

2013. júl. 25. 09:30
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma megjött...

Nem tévedt a labor teszt :(


Úgy látszik még a levegő változás is befolyásolja.

Köszi nektek :)

2013. júl. 26. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!