Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszörepedés óta 4 nappal...

Tüszörepedés óta 4 nappal elkezdett fájni a mellem, lehet baba? De ilyen hamar?

Figyelt kérdés
nekem sosem fájt ilyenkor csak mikor menzim megjön az nap szokott fájni, de még ez a 21. napom 14 nap volt pém, és rá 4-5 napra kedzte el a fájást-
2009. nov. 25. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez korai baba tünet lenne,várj majd tesztelj és kitartás.
2009. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez korai lenne még de ha meg akarsz nyugodni tesztelj és legyél türelemmel...
2009. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!Az ember szervezete hajlamos a gondolatokat fizikális jelekké alakítani tehát ha fel akarod fedezni magadon a terhesség azon jelét amire épp öszpontosítasz fel is fogod!Én lassan három éve várom a gólyát és eleinte figyeltem magam minden hónapban hát meg kell mondjam mindíg terhes voltam a jelek alapján!!!Mára le tettem a jelek kereséséről aminek annyi értelme volt,hogy jobban megismertem a testem működését!Azt,hogy nem vagy egyedül nem fizikálisan hanem a tudatodban fogod érezni és az lesz a biztos!A türelem a legnehezebb dolog ha babát szeretnél viszont a legfontosabb ahhoz,hogy ne stresszeld egyre jobban magad a csalódások miatt!!!Sok sikert!!!
2009. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mi is 3 éve.de remélem most sikerül, mert 5 tüszöm ért 10mm es méhnyálkával. szuri segitségével.
2009. nov. 28. 15:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!Akkor tényleg sok sikert kívánok tudom milyen az ha már orvoshoz kell járkálni!!!
2009. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. nov. 28. 15:31
 7/10 anonim ***** válasza:

A mellfájdalom lehet a szurik utóhatása is.

Amúgy a beágyazódás csak a fogantatás után egy héttel történik meg, addig nem is okozhat semmilyen tünetet a baba, mert nincs fizikai kapcsolat és HCG-termelés. Utána is pár napig még alacsony a hormonszint egyes terhességnél, így a legkorábbi tényleges tünetek nemigen jelentkeznek az esedékes mensi időpontja előtt.

Én mindig terhestüneteket éreztem a sikertelen lombikoknál, a sikereseknél meg semmit sem még hetekig.

2009. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet bizony!Nekem is így volt,előtte mindíg menci előtt fájt a mellem alsó része,most viszont a fogantatás utáni este már tudtam hogy sikerült.A mellbimbóm környéke annyira érzékeny volt,hogy alig tudtam hason feküdni.Mikor eljött a nemvárt,apró görcsöket éreztem a hasamban és a mellem érzékeny volt mindnhol.Sok sikert!(Azt mondják,azért fájhat már korán a mell,mert a méh felkészül a befogadásra):))
2009. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. nov. 29. 00:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mindig hamarabb tudtam, h terhes vagyok, mint, h késett volna a mensim.... De erre mi nem nagyon tudunk igazán jó választ adni. De majd a teszt! :) Sok sikert, és majd írj, h mi lett! :)
2009. nov. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!