Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor elkezd szúrkálódni a...

Amikor elkezd szúrkálódni a hasam, tüszőrepedés esetén, utánna hány napig normális ez az érzés? Amíg szúr, addig lehet baba?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem lehet megmondani. Mindenki szervezete más. Nekem van mikor menziig megmarad, és ha megjön elmúlik. Legyetek együtt sokat, akkor biztos nem maradtok le róla.

Hajrá!

2009. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Nekem ilyen szúrások eddig még soha sem voltak. Nem is tudtam mire vélni, amíg itt utánna nem olvastam. Mielőtt megjött, akkor sem éreztem soha semmilyen tünetet.
2009. szept. 4. 22:17
 3/5 A kérdező kommentje:
E hónap 27-én kezdtem érzni.
2009. szept. 4. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem peteérés után 7 nappal kezdett szúrni a hasam, sokat pisilek,fáradékony vagyok,és negatívak a tesztek.:(
2009. szept. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Éppen ki akartam írni egy kérdést erről. Nekem elvileg tegnap hajnalban volt tüszőrepedésem, doki uh-n nézett elötte és utána. Azóta is szurkál a petefészkem. Én sem tudom, hogy ilyenkor még sikerülhet? Mert ugye mindenhol azt olvasni, hogy tüszőrepedés után 6-12óráig megtermékenyíthető a petesejt. Szóval nem tudom. Várom én is válaszokat! :)
2009. szept. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!