Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepedés után 6nappal...

Tüszőrepedés után 6nappal halvány pozit teszteltem 10-es teszttel. Ez már a baba, vagy valami más?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de ne próbáld meg nagyon beleélni magad, mert ha mégsem marad meg, akkor az nagyon tud fájni (lelkileg). A nem várt napján vagy utána tesztelj, ha erős pozitív, akkor már repkedhetsz. Tudom, nagyon nehéz türelmesnek lenni, ezért tesztelget az ember lánya már nagyon korán, de kitartás!
2011. ápr. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehet gratulálni.Nagyon vigyázz magadra
2011. ápr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

6. napon?


Az még szerintem korai lenne, mert akkor még csak elkezdődhet a beágyazódás (már ha elkezdődik, mert elvileg 7-12. napra teszik a szakemberek a beágyazódást)


Viszont ha pozitív a teszt, akkor nekem az a gyanúm, hogy pár nappal korábban volt az ovud, mint te gondolod.


Drukkolok, szerintem 2 nap múlva tesztelj újra, és ha erősödik a csík, akkor lehet örülni :)

2011. ápr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha pozitív, az akkor tuti, hogy baba!

Az, hogy még csak 6 nappal vagy tüszőrepedés után...lehet hogy korábban volt kicsit az a tüszőrepedés mint gondoltad, ezt én is korainak találom így. De afelől nincs kétségem, hogy terhes vagy!

2011. ápr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem még 11 nappal utána is negatív lett. Ne éld bele magad. Egy hét múlva tesztelj megint, és akkor már biztosra veheted az eredményt.
2011. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sziasztok!Ma reggel ismét pozitívat teszteltem,gabriellel,igaz,hogy halvány de nagyon jól kivehető a csík.és ma még csak 10nappal a peteérés után van:)
2011. ápr. 12. 10:32
 7/8 A kérdező kommentje:
Biztosan ikreim lesznek,azért mutatja ki ilyen hamar a teszt:)Van rá esély mert clostyt szedtem .
2011. ápr. 12. 10:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Vigyázz magadra!
2011. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!