Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció után jelentkező...

Inszemináció után jelentkező barna folyás ami 1,5 napig tartott, a tüszőrepedés miatt van, vagy a beavatkozás következménye? Nektek volt már hasonló, és lett utána baba?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Neked nem kellett duphastont szedni másnaptól? nekem kellett.. barna nem volt, de a második inszemi sikerült:) drukkolok nagyon neked így ismeretlenben!! majd írj:)))inszemi után hanyadik nappal vagy?


(nekem barnázás a 12 hét előtt 1 nappal indult, sok görccsel:S és onnantól végig kisért a görcs, de sajna növesztettem egy 5 cm-es miomát is a gyerek mellé.)

2010. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem Utrogestant kell szednem, ez is progeszteron-pótló. Nekem is a második inszem volt, az elsőnél nem volt barnázás, úgyhogy remélem ez sikerülni fog! Ma van a 6. nap, és már 2 napja fáj a cicim. Normális ez? Vagy csak attól fáj, hogy meg fog jönni :( ?
2010. ápr. 17. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:
A pozitiv hozzáállás fontos!! Azért fáj a cicid, mert baba lesz! :) Igy kell hozzáállni. :) Tudom, hogy nehéz a várakozás, de addig amig nem jön meg, addig remény is van.
2010. ápr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, majd megírom az eredményt!
2010. ápr. 19. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Sikerült az inszem?
2010. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem :-(

Most csütörtökre nem várom, spontán próbálkozásból. Izgulok nagyon.

2010. jún. 15. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!