Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tüszőrepedés után sikerült...

Hanga86 kérdése:

Ha tüszőrepedés után sikerült a baba, akkor is lehet pár nap múlva folyás? Vagy utána száraznak kéne maradnom? 14-e körül nem várom és nagyon izgulok, minden kis jelre figyelek. Van még vki ilyen?

Figyelt kérdés
a hőm 36.5. petefészek szurkám viszont van,kevés kajától is eltelek és hányingerem lesz,illetve még fekve is szédülök néha... Ha összejött, akkor most van folyamatban a beágyazódás!?
2010. jún. 4. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

A folyás mindegy hogy milyen, nem kell száraznak lenni.

A többit nehéz lenne megmondani, mert a tünetek lehetnek babától is, vagy sem...

Szurkolok!

2010. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia :) Képzeld-én is pont abban a cipőben járok,minta amiben Te :) Én sem várom 14-ére....

Nem tudom,hogy mi van,mert nekem ovulációm a 17 nap körül lehetett,de mi csak előtte két nappal voltunk együtt.-de olyan sok víz szerű folyásom van-ami nekem egyáltalán nem szokott lenni,hogy mikor jöttem haza,rendesen éreztem,hogy folyik ki belőlem.teszteltem ,de nekem negatív-MÉG :)

2010. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hu...akkor már ketten vagyunk:)De nekem az az érdekes,h megint olyan érzésem van,mint pé-kor,ezért nem értem már végképp a dolgot????Azért megpróbálok ma is együtt lenni a párommal:)Sok sikert Nektek!
2010. jún. 4. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes,mert én is úgy érzem,hogy mintah peteérésem lenne megint...-na meglátjuk mi lesz,majd írj :) ha teszteltél Írj:)
2010. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg érdekes,mert nekem még nem volt ilyen,h kétszer éreznék peteérést...Ok,majd írok,csak még messze van 14-0.De Te is írj,ha van vmi,bármi érzés,fejlemény,eredmény:)
2010. jún. 4. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:
oksa-megígérem,hogy írok :) szorítsunk egymásnak :)
2010. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 14-én kell megjönni de nem várom. A petefészkem görcsölt, nem tudom hogy lehet e a beágyazódás jele :) Drukkolok mindenkinek puszi :)
2010. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!