Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakivel hasonló?

Volt valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
13.napja késik a menstruációm. Tesztelni nem teszteltem, biztos sokan nem tudják megérteni, miért nem, de szinte kizárt a terhesség. 8éve nem sikerül. Nem hiszem, h valaha is terhes lehetnék. Ráadásul néha szokott késni, de nem ennyit. És most pár napja szörnyen rosszul vagyok: már hányingerre ébredek és egész nap nem múlik. Amíg épp eszem vmit addig jól vagyok, aztán kezdődik elölről. Melleim iszonyúan fájnak. Mensi görcsök egyáltalán nincsenek, csak néha 1-1 nyilaló szúrás. Volt valakinek ilyesmi? Esetleg beteg lehetek?

2013. okt. 10. 12:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 A kérdező kommentje:

Akkor ez izgi időszak Nektek. :)

Nekem tökéletesen jó a babanet, bár nem ismerem, ott tudunk új topicot indítani?

2013. okt. 14. 14:05
 72/88 anonim ***** válasza:
Szia! Már regisztráltam. Nyissak egyet? Mi legyen a topic címe?
2013. okt. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 A kérdező kommentje:

Közben én is megcsináltam. :)

Íme:


[link]


Gyertek minél többen!! :)

2013. okt. 14. 14:37
 74/88 anonim ***** válasza:
Megvan! Írok is! :)
2013. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:

segítsetek nagyon mérges vagyok mert nem enged regisztrálni. :/

Only the lowercase letters a-z and numbers allowed (blog)


folyton ezt írja ki

2013. okt. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
De én csak kisbetűt és számot használtam és így sem engedi :(
2013. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 A kérdező kommentje:

Szia! Segítenék, de nem tudom, mi lehet a probléma... :(

Próbálj valami abszolut egyszerű felhasználónevet (pl simán a keresztnevedet), remélem sikerül!!! Várunk! :)

2013. okt. 14. 21:33
 78/88 anonim ***** válasza:

Jajj nagyon örülök!!!az elején irtam még neked hogy nekem volt hasonlo szituban az ismerősöm,és mikor lemondtak róla,spontán összejött.


Nem volt időm feljönni,megnézni a válaszokat mert dolgoztam,de visszaolvastam és örültem ennek a szép erős tesztednek!!!

menj dokihoz,ha esetleg gyogyszer ókellhet akkor még időben kapjad!!!



(ne haragudj a másik topicba nem irok majd,mert nekem egy 5 éves "nagyfiam" van,és még most nem tervezünk kistesot,meghagyom a helyet a pocakosoknak:)))

2013. okt. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy, köszönöm!

Tegnap este voltunk dokinál, már 7hetesek vagyunk. :)

Sajnálom, hogy nem jössz a másik topicba, biztosan sok hasznos tanácsot tudnál adni, mint gyakorlott anyuci.

2013. okt. 15. 12:18
 80/88 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én sem mennék a másikba, nekem már 2 éves a kisfiam, és nem vagyok pocakos, de remélem hogy jövő télen már az leszek én is. Azért néha írnál ide is hogy mi újság van Veled?
2013. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!