Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakivel hasonló?

Volt valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
13.napja késik a menstruációm. Tesztelni nem teszteltem, biztos sokan nem tudják megérteni, miért nem, de szinte kizárt a terhesség. 8éve nem sikerül. Nem hiszem, h valaha is terhes lehetnék. Ráadásul néha szokott késni, de nem ennyit. És most pár napja szörnyen rosszul vagyok: már hányingerre ébredek és egész nap nem múlik. Amíg épp eszem vmit addig jól vagyok, aztán kezdődik elölről. Melleim iszonyúan fájnak. Mensi görcsök egyáltalán nincsenek, csak néha 1-1 nyilaló szúrás. Volt valakinek ilyesmi? Esetleg beteg lehetek?

2013. okt. 10. 12:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ne csigázz!!! Nézd, mennyien izgulunk Érted! :)

Igaza van az egyik hozzászólónak, csináld úgy, hogy a tesztel kizárod a terhességet, és utána lehet más irányba továbbmenni. De az is lehet, hogy eljött a csoda ideje! Miért ne?


Tesztelj, és legyél kedves, oszd meg velünk az eredményt!! Drukkolok nagyon!!

2013. okt. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
100%
csinálj tesztet,kérlek! :)
2013. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
100%
Igen én pont ilyen helyzetbe voltam annyi a különbség hogy én nem voltam rosszul.6éve nem vedekeztunk,totál letettem róla hogy sikerül.Aztán már 2hete késett,párom könyörgött hogy teszteljek.Én meg hogy minek?Hisz nem érzek semmit csak fájt a hasam mintha megakart volna jönni.Aznap párom este vett tesztet és rögtön meg is csináltam.Annyi év után pozitív lett.Most vagyok 12hetes.Tiszta szivembol szoritok neked és írj mi lett :)
2013. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
Mi veszíteni valód van egy terhességi teszttel? Legalább egy lehetőséget vagy kizárhatsz vagy megoldást ad,de nem értelmet!Amíg megvannak hozzá a szerveid,addig bármikor terhes lehetsz.A tüneteid utalhatnak rá,de biztosat csak a teszt adhat.Írd meg mi lett! :)
2013. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet, teszteeeet! :)
2013. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
Jajj de izgulok! Nekem ugyan ezek voltak a terhesség első tünetei!! Szorítunk sokan :)
2013. okt. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 A kérdező kommentje:

Te jó ég, mennyien írtatok... El sem hiszitek, hogy ez mennyire jó érzés!! Még el is pityeredem mindjárt...

Rendben, erőt adtatok, csinálok egy tesztet. Megkérem a páromat, hogy hozzon egyet hazafelé. Köszönöm!!!!! :)

2013. okt. 10. 14:28
 18/88 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 12hetes.Írj mindenképp,szoritok. :)
2013. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 anonim ***** válasza:
lécci irj mindenképp!! drukkok mennek ám!!!!
2013. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:

én most olvasom először :)sztem 100,h babás vagy!

drukkolok nagyon!

esetleg hazaért már párod?

2013. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!