Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakivel hasonló?

Volt valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
13.napja késik a menstruációm. Tesztelni nem teszteltem, biztos sokan nem tudják megérteni, miért nem, de szinte kizárt a terhesség. 8éve nem sikerül. Nem hiszem, h valaha is terhes lehetnék. Ráadásul néha szokott késni, de nem ennyit. És most pár napja szörnyen rosszul vagyok: már hányingerre ébredek és egész nap nem múlik. Amíg épp eszem vmit addig jól vagyok, aztán kezdődik elölről. Melleim iszonyúan fájnak. Mensi görcsök egyáltalán nincsenek, csak néha 1-1 nyilaló szúrás. Volt valakinek ilyesmi? Esetleg beteg lehetek?

2013. okt. 10. 12:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
100%

Ha betegségre gyanakszol miért ebbe a kategóriába írod a kérdést? :)

Amúgy csak kellene venned egy tesztet, mert nyilván való hogy reménykedni kezdtél a babában. Reméljük most sikerült is. Megy a drukk! Ha negatív a teszt, akkor pedig menj el orvoshoz.

2013. okt. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
100%
...vagy terhes
2013. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
100%
én azért tesztelnék,mert ha negativ akkor is doki,hátha betegség tényleg.amugy ennyi késésnél már a teszt du. is kimutatná.
2013. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 A kérdező kommentje:
Azért ide írtam a kérdést, hogy hátha van itt valaki, akinek hozzám hasonlóan évek óta nem sikerült, jöttek ezek a tünetek, de kiderült, hogy másról volt szó.. De köszönöm szépen a drukkot, aranyos vagy. :)
2013. okt. 10. 13:15
 5/88 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!! A kérdésed szerint én ugy gondolom h terhes vagy vegyél 1 tesztet csodák vannak :) Én nm gondolom h ez betegség lenne ha már hányinyingered is van és fájnak a melleid is én terhességre gondolok. :) Megy a drukk.
2013. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
100%
A nyilaló szúrás pont a beágyazódás is lehet.Én is vennék egy tesztet.Szerintem sikerült!! :)
2013. okt. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
100%
Volt ismerősöm akinek azt mondták természetes uton nem lehet terhees...sehogy sem sikerült neki orvosi segitséggel sem,le is mondtak róla,azota spontán összejött nekik,már 2 baba is!!!
2013. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem állj úgy a dolgokhoz, hogy egyelőre a teszteléssel kizárod a terhességet, és utána lehet tovább nyomozgatni hhogy mi is a probléma (aztán én drukkolok továbbra is hogy hatalmas meglepetés érjen a teszteléskor). Remélem megírod :)

1-es voltam

2013. okt. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
100%
futás és vegyél egy tesztet,már csak azért is hogy tudd mire számits! ha baba van a dologban akkor neked időben el kell jutni dokihoz,ha viszont nem,akkor is hogy megoldást találjon a problémára
2013. okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
61%
Tuti hogy terhes vagy!
2013. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!