Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakivel hasonló?

Volt valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
13.napja késik a menstruációm. Tesztelni nem teszteltem, biztos sokan nem tudják megérteni, miért nem, de szinte kizárt a terhesség. 8éve nem sikerül. Nem hiszem, h valaha is terhes lehetnék. Ráadásul néha szokott késni, de nem ennyit. És most pár napja szörnyen rosszul vagyok: már hányingerre ébredek és egész nap nem múlik. Amíg épp eszem vmit addig jól vagyok, aztán kezdődik elölről. Melleim iszonyúan fájnak. Mensi görcsök egyáltalán nincsenek, csak néha 1-1 nyilaló szúrás. Volt valakinek ilyesmi? Esetleg beteg lehetek?

2013. okt. 10. 12:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
100%

8 év után!!!


Belekönnyeztem! :)

Sok boldogságot, vigyázz magad... izé... magaTOKra!!!!!

2013. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy!!!! :) Nagyon köszönjük!
2013. okt. 13. 18:07
 63/88 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány évesek vagytok?
2013. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 A kérdező kommentje:
Természetesen. A párom 32, én 28.
2013. okt. 13. 18:31
 65/88 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az első oldalról a 12hetes.Nem hiszem el :) annyira örülök hogy sikerült nektek.Mi is annyi évessek vagyunk mint ti.Hát nekem anyum szokta mondani,hogy majd megerzed ha terhes leszel.Dehogy éreztem.Nem volt semmi gyanús jel.Annyi év után sikerült :) Jaj de boldog vagyok,örülök nektek.Ez az év q csodák éve.Gratulálok és vigyázzatok magatokra :)
2013. okt. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 anonim ***** válasza:
100%

Szívből gratulálok Nektek! Olyan jó ilyen csodákról olvasni :-) Végig figyeltem a kérdésedet, mert amikor kiírtad nekem is pont 13 napja késett, bár én a férjem unszolására hamarabb megcsináltam a tesztet (és poz. lett nekünk is).

Még egyszer gratulálok és jó egészséget kívánok Nektek! Vigyázzatok Magatokra!

2013. okt. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim ***** válasza:
100%

GRATULAAAAA!!!! Annyira örülök :):):). Fantasztikus érzés lehetett ennyi idő után pozit tesztelni :D. Remélem azért majd néha írsz, mi újság. Továbbra is nagyon szurkolok hogy minden rendben legyen!

1-es válaszoló

2013. okt. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég!! Gratulálok, csak most olvastam, mert vas. nem volt netünk. Ha tudnád, milyen reményt adtál nekem!!!! :))) Vigyázz magatokra!!
2013. okt. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen! :) Ma csináltam egy újabbat és aszerint már több, mint 5hetes terhes vagyok. :))) Persze nem lehet teljesen pontos, de azért kb.


Ha gondoljátok és lenne kedvetek, indíthatnánk valahol egy új topicot, én szívesen beszélgetnék Veletek tovább, megoszthatnánk élményeket, stb.

Van kedvetek? Vagy ötlete valakinek, hogy hol? :)

2013. okt. 14. 10:52
 70/88 anonim ***** válasza:

Szia! Ez nagyon jó ötlet! Mi most kezdtük, nagyon izgatott vagyok. 12 nap múlva lesz eredményem. :)

A babanet.hu-hoz mit szólsz?

11. voltam

2013. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!