Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy nagy butaságot...

Lehet, hogy nagy butaságot kérdezek, az előnedvektől is teherbe lehet ugye esni. És ezek a gyerkőcök is ugyanolyan egészségesek lesznek?

Figyelt kérdés
Már nem védekezünk, csak megszakítással, és félek, hogy ha így jön össze, beteg lesz. Férjem hallani sem akar az óvszerről, mit gondoltok?
2009. okt. 28. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Az előnedvekben is van petesejt, és ugyanúgy megtermékenyül mint az ondóban lévő!Ugyanolyan életképesek, és ugyanolyan egészséges petesejtek!Megnyugodhatsz.Ha esetleg így esel teherbe egészséges babád lesz!Az én 4 éves lányom is így lett és nagyon okos, értelmes kislány!
2009. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az előnedvben is lehet ondó, petesejt biztos nem, mert az a női szervezetben van:)))

Lényeg, hogyha így lesz baba, az sem indul rosszabb eséllyel.

2009. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért azt kétlem, hogy az elő nedvben petesejt van, esetleg hímivarsejt, de nyugi, ha eljut a petesejtig, és megtermékenyíti, akkor életképes, fürge fickó. A nagyobb probléma itt nem a férjed részéről van, hanem a tiédről. Ugyanis a gyógyszerszedés miatt a te méhed nem biztos, hogy fel van készülve a megtermékenyített petesejtre, azért javasolnak 3 hónapos várakozási időt. Szóval, ha sikerül nem az előnedv miatt lehetnek gondok.
2009. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem még nem sikerült előváladéktól teherbe esnem, de olvastam itt ilyen esetekről. Szerintem is úgy van, hogy ha a spermium életképes, csak akkor tudja megtermékenyíteni a petesejtet.
2009. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy megkérdezem: a "már nem védekezünk" nem arra utal, hogy jöhetne a baba? Akkor miért a megszakítás? Bocs mégegyszer, lehet, hogy félreértettem vmit.
2009. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia,hát én pont előnedvtől lettem babás!Megszakítással védekeztünk,nem is gondoltam,hogy baba lenne belőle,mert előtte is így védekeztünk,aztán az esedékes mensim már nem jött meg!Most 2 éves a lányom és makkegészséges!Eleven,kis "rosszaság"!
2009. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi is megszakításos módszerrel védekezünk párommal, és nekem is eszembe jutott már ez a kérdés. :D Mi már 8 hónapja védekezünk így és eddig nem lettem terhes.
2009. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért védekezünk így, mert még csak 1 hónapja hagytam abba a gyógyszert. igazából jöhet, de még 1-2 hónapot várhat, hogy biztos egészséges legyen.
2009. okt. 28. 17:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, kell egy kis idő, amíg kiürül a gyógyszer.
2009. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A mai gyógyszereknek olyan hihetetlenül alacsony a hormontartalma, hogy egy nap alatt kiürül. 12 óránál nagyobb késés a tablettaszedésben már újraindíthatja a női nem ciklust, ennyire kevés hormon van benne!


Amihez idő kell, az nem a "kiürülés", hanem hogy a női nemi ciklus, a hormonrendszer és a test visszaálljon a gyógyszer előtti normális kerékvágásba. Pl hogy kellően megvastagodjon a méh nyálkahártyája, amibe a babó beágyazódik majd. A gyógyszer alatt ugyanis vékony volt...

2009. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!