Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha spermavizsgálat oké,...

Ha spermavizsgálat oké, egészségesek vagytok, akkor mikor sikerült spontán teherbe esnetek?

Figyelt kérdés
Milyen vizsgálatok voltak?Végülis kiderült,hogy miért nem jött addig össze?
2010. febr. 15. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden OK kb 2 évig mégis egy sikertelen inszemináció, ezután egyszercsak spontán teherbeesés, de méhenkívüli, azóta rengeteg vizsgálat továbbra is minden OK. Ennek már össz-vissz 4 éve, azóta is semmi. Nemsokára megyünk lombikra.
2010. febr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk spermavizsg. oké.Nekem van egy lányom az előző kapcsolatomból.Tehát elvileg velem is minden ok.2 éve nem jön a baba....Nektek szoritok!
2010. febr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi Neketek!Én is szoríto oda !

Amúgy nekem is van 2 gyerekem az előző házasságomból.Mostani párommal szeretnénk közöset--neki sajna nincs--,és idáig semmi:(

Még nem voltunk spermavizsgálaton,mert nem volt idő elmenni,de megbeszéltük,hogy jövőhéten soert kerítünk rá.

A beualó már 2 hete megvan,de a sok meló....

Szóval kíváncsi vagyok,hogy a spermaeredménye milyen lesz a páromnak,mert ha minden oké vele,akkor nem tudom miért ne akar jönni a baba?De látom ezzel nem csak én vagyok így egyedül,sajnos.

Amúgy ha van /vagy lesz valami gond akkor adnak rá valami bogyót amivel már jó lehet majd az eredmény?(de azért remélem minden oké lesz).

2010. febr. 17. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze szoktak adni rá bogyót.Jobb esetben csak vmi gyulladás áll a háttérben és azt ki tudják kezelni.Nálunk ugyanez a helyzet a páromnak tavaly csinálták minden ok.Nekem is van már egy lányom de csak nem jön a baba.A doki átjárhatósági vizsgálatot javasolt ami cirka 25000ft és még nem is fájdalommentes.Ugyhogy nem tudjuk egyenlöre hogy mi legyen.Most veszek ovu tesztet hátha az segit hogy elcsipjük a megfelelő napokat a hancúrra:)Plussz még hőmérőzök.Aztán ha 1-2 hó mulva semmi.Akkor visszamegyek a dokihoz.Ugyanis most állitólag nincs kontrasztanayag ami kell az átjárhatósági vizsg.-hoz.
2010. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Remélem minden oké lesz Nálatok,és most már jönni fog a kis pocaklakód!Hidd el,lesz baba,csak lehet valamiért úgy látta,hogy most még nincs itt az idő rá,de jó úton haladtok,hogy jöjjön!

Nagyon szorítok,hogy legalább Nektek sikerüljön!

Valahol egy cipőben járunk ám...

Én is megyek átjárhatóságira,a doki azt mondta altatásban végzi.

De a 25eft az a műtét ára volt,vagy annyit adtál a dokidnak?

Csak tudjam mire készüljek.

Köszi

2010. febr. 18. 21:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a biztatást!Még nem adjuk fel!Nektek is hasonlókat kivánok és kitartást!Nekem még nem csináltak átjárhatóságit mert állitólag hónapok óta nincs kontrasztanyag ugyh várni kell..:((A kontrasztanyag kerül 18000ftba a többi az orvosé.Magánrendelésen csinálnák ketten.Nem altatnak és kb 10 perc az egész állitólag nem egészen fájdalommentes:S Volt itt olyan aki azt irta h tavaly sztk-n csinálták neki a kórházban és ingyen volt Nekem azt mondták h a kontrasztot akkor is ki kell fizetni.Plussz a dokinak ugyh ugyanott vagyok pénzben.Jó,hogy itt tudjuk egymásban tartani a lelket.Néha ugy el tudok keseredni kicsit jobb,hogy látom nem vagyunk egyedül a problémánkkal.Minden jót addig.Sok sikert a babához!
2010. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Tényleg nagyon 1 cipőben járunk.Nekem is előző kapcsolatomból vagy egy 12 éves lányom.Nekünk közös még nincs :(Páromnak nincs még gyereke és nem tudjuk miért nem sikerül ugyh. majdnem ugyanaz a szitu nálunk.A lányommal rögtön terhes lettem utána mégegyszer teherbeestem egy alkalomtól de nem szülhettem meg mert olyan gyógyszert szedtem...Most meg 2 éve semmi..nem értem miért páromnál minden ok a spermavizsg.Úgy szeretném megajándékozni egy babával..majd csak sikerül és Nektek is!!szoritok
2010. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!