Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Munkahely vs. Baba. Melyiket...

Munkahely vs. Baba. Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Csak lombik módszerrel lehet gyerekünk. Most végeztem az egyetemen, novembertől lenne állásom, de a lombikos kezelések is akkor kezdődnek. Ha dolgoznék is, szinte állandóan szabin lennék a kezelések miatt. Másrészt biztos nem tenne jót az idegeskedés és a fáradtság, ami a munkával jár. Szeretnék dolgozni is, de babát talán még jobban. Mondjam fel a munkahelyet?
2009. okt. 27. 18:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mindig is arról álmodoztam, h egyetem után baba (3), aztán meló nyugdíjig. Nem jött össze :( :(
2009. okt. 28. 09:42
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha megoldhato a melo addig, amig osszejon a bebi, akkor menj el dolgozni, hogy ne a gyereken jarjon folyamatosan az eszed. De mindenkeppen a babara szavaznek.
2009. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én szóltam a munkahelyen a főnöknek. Arra törekedtem, hogy meglegyen a ledolgozott órám, ami egy hónapban kell. A főnöknek tök mindegy, mikor végzed el a munkát, csak el legyen végezve, lombikkal pedig kölönleges státuszban vagy, el KELL engedniük a kezelésekre. Úgyhogy pl. UH-ra 100 km-re jártam (meg a kezelésre is persze), reggel 8-9 közt volt UH, odamentem 1-2 8-ra, hogy első legyek (tehát 6-kor indultam otthonról), így 1/2 11 körül már a melóhelyen voltam, csak a fél nap ment el, ezt bepótoltam, annyival tovább maradtam, pl. 2-2 óra két napon át. Talán 3-4 UH-ra kell menni a stimulációkor általában. Aztán persze 3 hét fekvés (nálunk 3 hetet írnak elő), az táppénz volt, neten elvégeztem a munkát, amit kellett (vezető beosztás), a laptopnak csinált a párom egy kis "ágytálcát", mint a flimekben a reggelizőasztalka az ágyra, kicsit előre döntött lábakkal. De nem ilyen beosztásban a 3 hét táppénzen nincs semmi dolgod, csak pihenni, feküdni.

A stimulációkor minden nap késve mentem, mert én nem tudom magamnak beadni a szurit, így a háziorvos asszisztensét kértem meg a rendelés megkezdése előtt, aztán a munkahelyen annyival tovább maradtam.


Szerintem ha otthon ülsz és rágódsz, az sokkal rosszabb, mint dolgozni.

Nálunk is (ingyen) ment a fagyasztott is, de tudd, hogy annak sokkal kisebb az esélye, lelkileg készülj úgy. Nakünk az sose sikerült. Bár egyik barátunknál a fagyasztottból van egy szép kislány :-))


Szóval nálunk ez volt a sorrend: stimumált, fagyasztott, 1 hónap szünet, stimulált (sikeres). Így a két stimuláció közt megvolt a 3 hónap szünet. A szervezetednek szüksége van a nagy dózisú hormonok közt erre a pihenőre!

2009. okt. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes beszámolódat! Erőt adott, mert nekem is most lesz a 2. stimulált beültetés. Letelt a 3 hónap, elment az idő a fagyasztottakkal :(
2009. okt. 29. 16:11
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyértelműen baba! Szerencsére a férjed jól keres,koncentrálj a babára,fiatal szervezettel könnyebb. egy PCOs
2009. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!