Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik vagy lapar? Ti melyiket...

Lombik vagy lapar? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
HYCOSY (UH-os átjárhatósági) megállapította, hogy mindkét petevezetőm el van zárodva már a méh felőli oldalon. Ti próbálkoznátok laparral az esetleges átjárhatóvá tétel érdekében vagy a lapar bizonytalan kimenetele miatt inkább a lombikot választanátok?
2010. szept. 23. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
ezen is és azon is túl vagyok,azóta szültem spontán 2 gyereket, így nyugodt szívvel nem válaszolok: amíg egy cseppnyi esély van a spontán terhességre, addig biztos lombikoznék. Nekem anno azt mondták, hogy el van véglegesen és teljes szakaszon mind a kettő záródva, elhittem és 2 lombikot is végigcsináltam, majd csináltak -máshol- még egy lapart és kiderült, hogy mind a kettő jó. Nem sokkal később teherbe estem a nagyobbikkal és 15 hónapra rá a kisebbikkel :))
2010. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bocs a nem elcsúszott: nyugodt szívvel válaszolok

biztos NEM lombikoznék

2010. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár nekem 3 lombik gyerekem van, nem is értem a kérdést: természetesen lapar. Amig van esély a spontán terhességre, addig azt az utat kell járni.
2010. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!