Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki 12-e korul...

Van itt olyan aki 12-e korul nem varja?

Figyelt kérdés
Tunetek? Nekem peteeres ota gorcsoles, hasszurkalas, tegnap ota pedig siras.
2013. aug. 5. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nagyon örülök!!!!! Váááá, de jóóóó :) :) Mikor teszteltél?


Velünk minden oké (remélem). Pénteken megyek dokihoz, ma kezdtem meg a 10. hetet :) (48-as voltam)

2013. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 A kérdező kommentje:
1 oraja teszteltem :) En 2 het mulva megyek kb.
2013. szept. 16. 15:44
 63/83 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 12 válaszóló vagyok:) Gratulálok a Babához kedves kérdező!!Boldog babavárást!!! Nálunk sajna még mindig nem jött össze :( De talán most hogy kiköltözöm párom mellé (aki azóta már a vőlegényem) :) remélem így már nem lesz semmi akadája és mi is sikerrel járunk majd :)Még egyszer gratula!!Vigyi magatokra!!!:)
2013. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 A kérdező kommentje:
Szia! Gratulalok az eljegyzeshez :) Nekem nem volt olyan problema mentes az eleje,mert lapos volt a petezsakom a 6.heten. 8 hetesen mentem vissza csutortokon ,vert a szivecskeje, es kikerekedett a petezsak (Hasi uh val nezte) es mire 3oraval kesobb hazaertem,vilagos barnas folyasom volt. Penteken beszeltem a dokival,mondta h fekudjek, aztan ha verzek menjek be...Gondoltam kossz... Mara mar a folyas elmult,reggel rosszul voltam,remelem minden rendben van,mert kovetkezonek nov.5en kell mennem. Drukkolok,hogy osszejojjon. Ugyis akkor fogsz mikor nem szamitasz ra :) (Velem igy volt)
2013. okt. 12. 16:56
 65/83 anonim ***** válasza:
Köszi szépen kedves vagy:) Ó sajnálom kívánom hogy nagyobb baj ne legyen veletek!!! Igen tuti úgy lesz :) Új munkahelyem lesz és mire belerázodnék tuti akkor akar majd jönni :) De rábízom:) Most úgy sem lesz időm ezen gondolkodni:)szerencsére mert már kezdek becsavarodni:) Majd néha írj hogy vagytok:) Vigyázz magatokra és pihenj sokat!:)
2013. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 A kérdező kommentje:
Irok mindenkepp :)
2013. okt. 12. 20:01
 67/83 anonim ***** válasza:

Szia Kedves kérdező!! Hogy vagytok????

Képzeld mikulásra mit kaptam :


[link]


Nagy a Boldogság!!:) Vigyázzatok magatokra!! (költözős csaj voltam) :)Szép napot :)

2013. dec. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 A kérdező kommentje:
Szia. Gratulaloook :) minden oke 18 hetesek vagyunk de az egyuk agyfeltekeben cysta lathato :( allitolag felszivodik de felek.
2013. dec. 19. 19:53
 69/83 anonim ***** válasza:
Szia!!Köszi szépen :) Olyan messze van még a 12 hete uh :( 6 hetesen voltam utoljára dokinál!!Tüneteim a mellfájdalom amúgy más nincs!!:)Veletek mizujs? Remélem csak jó híreket kaptál a piciről!!Majd írj kérlek!!Boldog újévet!!A. 9 hkm
2014. jan. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 A kérdező kommentje:

Boldog uj evet neked is :) Mi most a 21.heten vagyunk, ht tegnap hajnali 2kor bekellett mennunk az ugyeletre mert vereztem. De ott mindent okenak lattak, csak mar elegem van a rettegesbol, mert mar az egesz terhesseg errol szol. Alig varom mar, hogy vege legyen es a kezunkbe legyen a baba.

Nem sok van mar hatra a 12. hetesig ,) De varjuk egyutt, ugy hatha jobban telne az ido :)

2014. jan. 8. 16:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!