Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki 12-e korul...

Van itt olyan aki 12-e korul nem varja?

Figyelt kérdés
Tunetek? Nekem peteeres ota gorcsoles, hasszurkalas, tegnap ota pedig siras.
2013. aug. 5. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 A kérdező kommentje:

:) Gratulalok a babahoz, kedves utolso :)

Hat en mar iszonyatosan turelmetlen vagyok,folyton szomjas vagyok, folyton iszom, ezert folyton wc re jarok :) Ezenkivul meg mindig szur a hasam :) Remelem 2 csik jelenik meg majd a teszten amit hetfon csinalok :)

2013. aug. 8. 09:07
 22/83 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok :-D Már várom, hogy írj, mit mutat a teszt. :- D Nagyon drukkolok.
2013. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 A kérdező kommentje:
Koszonom :) Ma megyek el tesztet venni de mar annyira csinalnam :) pedig meg hiaba csinalnam :( Nagyon remelem hogy baba van, bar neha elbizonytalanodok, hogy talan megsincs.
2013. aug. 8. 10:13
 24/83 anonim ***** válasza:

13-as vagyok!

Ha addig nem jon meg, hetfo reggel en is tesztelek :-)

2013. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 A kérdező kommentje:
Eredmenyt mindenkepp ird meg :) Nekem 28 nap szerint vasarnap 29 szerint hetfon kellene megjonni. :) Illetve NEM megjonni :)
2013. aug. 8. 11:02
 26/83 anonim ***** válasza:
Sziasztok:) én már lőttem egyett türelmetlen voltam :)de sajna még semmi!örülök hogy ilyen sokan vagyunk mindenkinek megy a drukk:) első voltam:) Andi :)
2013. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 A kérdező kommentje:
Komolyan??? En is ma vettem 2 db xepilt. Sajnos negativ, ami oszinten le is tort egy kicsit, bar tudom, hogy korai. Mindenesetre majdnem hoemelkedezem van, az a bizonyos hom pedig reggelente 36.9. pici remeny meg van :)
2013. aug. 8. 16:23
 28/83 anonim ***** válasza:
22. vagyok, ne törjetek le lányok, én a nem várt mensi utáni 6. napon teszteltem, és tök gyorsan pozitív lett, de én azt hittem meg fog jönni, mert előző hónapban is késett 4 napot, úgyhogy nem is gondoltam babára, még tényleg korán teszteltetek, de amíg nem jön meg van remény.
2013. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 A kérdező kommentje:
:) Remeljuk, hogy mensi utani 6.napon nekunk is ket csik virit majd a teszten :) En kezdek beletorodni,hogy megjon, olyan eros gorcseim vannak, mint mensikor. :( De mar napok ota gorcsolok.
2013. aug. 10. 07:50
 30/83 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok a 27. ciklusnapon (elvileg).

Viszont ha már itt tartunk, lenne egy kérdésem. Múlt hónapban úgy jött meg, hogy előtte két napig barnáztam (soha nem tapasztaltam még ilyet korábban). A menstruációt a barnázástól számoljam, vagy a konkrét vérzéstől? Mert ha a barnázástól kéne, akkor már a 29. napon vagyok, ami számomra nagyon jó hír, hiszen még sehol semmi.

Persze így is örülök és reménykedem, hogy nem is jön hétfőig a nemvártam.

2013. aug. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!