Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki 12-e korul...

Van itt olyan aki 12-e korul nem varja?

Figyelt kérdés
Tunetek? Nekem peteeres ota gorcsoles, hasszurkalas, tegnap ota pedig siras.
2013. aug. 5. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 A kérdező kommentje:
Ez az elso honapunk. Szedtem Elevitet, valtoztattam az eletmodomon. Remelem osszejon :)
2013. aug. 5. 21:14
 12/83 anonim ***** válasza:
Kívánom hogy így legyem de ne éld bele magad annyira mert nagyon tud fájni ha mégsem lesz pozitív.Én is szedem az elvitet igaz csak akkor ha eszembe jut,de folsavat minden nap szedek. Mi már több mint egy éve várunk a csodára igaz nálunk sajna a külföldi meló nem teszi lehetővé hogy mindig akkor legyünk együtt:( Sokat csalódtam már ezért evu tesztelek így tudom mikor esélytelen a dolog!!Tényleg ne görcsölj rá mert az is akadályozhatja a dolgokat.
2013. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:

Én 9-11. körül nem várom, de nem szeretnék idő előtt tesztelni, csak ha kimarad esetleg, vagyis leghamarabb 12-én.

Hajrá mindenkinek! :)

2013. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 A kérdező kommentje:
Nalunk is a parom kulfoldon dolgozik sajnos. Igy nem tudni,mikor lesz alkalmunk megint joeidoben egyutt lenni.
2013. aug. 5. 21:36
 15/83 anonim ***** válasza:
Szerintem használj evu tesztet így legalább tudod hogy mikor esélytelen a dolog könnyebb feldolgozni a csalódást is nem kell izgulni hogy megjön nem jön. Én sokat csalódtam de amióta ezt csinálom minden hónapban eltudom könyveli hogy most van esély most nincs így lelkileg is könnyebb.Nekem azért hetente hazajár 1 napra de sokszor rosszkor:( De te tudod én ezt javaslom:)
2013. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 A kérdező kommentje:
Nalunk van h 1.5 honapot tavol van. viszont most a m ciklusom 5. napjatol volt a 21. ig itthon.
2013. aug. 5. 21:45
 17/83 anonim ***** válasza:
Hú nem lehet könnyű. de sajna a megélhetés miatt muszáj én is kint voltam nemsokára megyek is vissza:) abban bízom hogy talán akkor majd több esélyünk lesz rá!! Akkor jó időpontban volt itthon kívánom hogy babás légy:) Azért majd írd ám meg hogy alakult :)
2013. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 A kérdező kommentje:
Feltetlenul irok :) Remelem nektek is sikerul!
2013. aug. 5. 21:53
 19/83 anonim ***** válasza:
Úgy legyen! Jó éjt!
2013. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok :-D Figyelemmel követem a kérdést és a válaszokat, és nagyon drukkolok nektek, hogy összejöjjön a kisbaba, és csak hogy adjak egy kis reménysugarat, az én párom is külföldön dolgozik, tavaly decemberben döntöttük el, hogy jöhet a baba, de akkor még három havonta tudott haza járni, úgyhogy 9 hónap alatt három hetet töltöttünk együtt. Most júniusban szerencsére másik helyre került, úgyhogy két hétvégét, és két egész hetet itthon töltött, együtt voltunk amennyit csak tudtunk, és holnap már 8 hetes kismama leszek :-D Úgyhogy ne adjátok föl, mert már én is föladtam, de az első adandó alkalommal, mikor jókor volt itthon sikerült. Én mondjuk nem néztem ovut, nem mértem hőt, és most nem is tudtam azt sem, hogy mikorra ne várjam. Örültem, hogy együtt töltünk egy kis időt. :-D

Úgyhogy kérdező van remény, remélem pár nap, és gratulálhatunk :-D

Drukkolok nektek nagyon

2013. aug. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!